Mirander Zakład Pogrzebowy

Mirander Zakład Pogrzebowy - Katowice
Gold

Ulica: Lwowska 5

Miasto: Katowice, 40-389

Województwo: Śląskie

Mirander Zakład Pogrzebowy - Katowice Lwowska 5, Katowice mirander.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 601 53 23 27   32 256 99 65

usługi pogrzebowe Mirander

 

MIRANDER to rodzinna firma pogrzebowa powstała w 1990 r. w katowickich Szopienicach. Od początku obecności na rynku organizacji pogrzebów tradycyjnych i kremacji w województwie śląskim mieliśmy jasno wytyczony cel: zmienić dotychczasowy wizerunek zakładów pogrzebowych poprzez szczególny szacunek dla Osoby Zmarłej, wysoką kulturę obsługi, sposób dopełniania formalności oraz piękno oprawy pogrzebu. Dokładamy wszelkich starań, aby w chwili śmierci Osoby Bliskiej i kochanej być dla Rodziny prawdziwym wsparciem i dobrym doradcą. Pomimo tego, że biuro firmy i dom pogrzebowy MIRANDER zlokalizowane są na terenie katowickiej dzielnicy Szopienice, pomagamy rodzinom w kwestii pogrzebu bez znaczenia, z jakiej części województwa czy kraju pochodzą.

 

zakład pogrzebowy Mirander

 

 

Mirander Szopienice

  

Zakład Pogrzebowy MIRANDER dysponuje eleganckimi karawanami znanych marek. W naszej codziennej pracy bazujemy na czterech karawanach marki Mercedes i jednym karawanie marki Cadillac. Nasi pracownicy, ubrani w stosowne eleganckie stroje, są zawsze do Państwa dyspozycji. Jako zakład usług pogrzebowych z wieloletnim doświadczeniem nie tylko specjalizujemy się w pogrzebach tradycyjnych z trumną, ale także w kremacjach, o które Klienci coraz częściej pytają.

Posiadamy niezbędną w naszej działalności prywatną chłodnię z profesjonalnym zapleczem oraz elegancką kaplicę we własnym Domu Pogrzebowym w Katowicach. Dzięki gustownie urządzonej kaplicy mogą Państwo razem z Bliskimi w spokoju pomodlić się i pożegnać bliską Osobę.

 

zakłady pogrzebowe w katowicach

 

Nasze starania o piękno ceremonii żałobnych przez nas organizowanych oraz rzetelność zakładu pogrzebowego MIRANDER zostały wyróżnione prośbą o przygotowanie uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem: Pani senator Krystyny Bochenek i Pana posła Grzegorza Dolniaka. Z powodzeniem sprostaliśmy temu zadaniu, tak samo jak z powodzeniem pomagamy mieszkańcom Katowic i okolicznych miejscowości każdego dnia.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć zaskakuje i sprawia ból. Wtedy najczęściej szukamy takiego miejsca, które jest spokojne oraz gdzie można spotkać jedynie przyjazne i pomocne osoby. Dlatego staraliśmy się tak zaaranżować pomieszczenia naszej firmy, aby przychodząc do Zakładu Pogrzebowego MIRANDER w sprawach formalnych, mogli Państwo także zwyczajnie usiąść, spokojnie porozmawiać czy nawet wypić kawę lub herbatę. Robimy wszystko, aby godnie przeprowadzić Państwa przez okres żałoby. Wyręczymy Państwa, reprezentując w urzędach, w zarządach cmentarzy czy parafiach. Pomożemy wybrać odpowiednie trumny, urny i inne niezbędne akcesoria pogrzebowe według Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.
 

pogrzeby katowice

 

firma pogrzebowa

 

Usługi firmy MIRANDER w Katowicach to m.in.:

 • sprzedaż trumien
 • pochówek tradycyjny i kremacja
 • sprzedaż urn na prochy po kremacji
 • autokarawany
 • chłodnia i kaplica
 • wieńce, palmy, krzyże, tabliczki
 • transport zwłok w kraju
 • międzynarodowe przewozy zwłok
 • eksportacja Zmarłych z domu
 • formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego
 • załatwianie zasiłków pogrzebowych ZUS (w tym rozliczenia bezgotówkowe)
 • oprawa muzyczna: trąbka i orkiestra
 • autokar

 

usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy MIRANDER jest członkiem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej


polska izba branży pogrzebowej

 

Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące Zmarłych i pozostających w bólu ich Bliskich, były wypełnione zawsze taktem, szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem z naszej strony.

MIRANDER świadczy usługi pogrzebowe w zakresie międzynarodowego transportu zwłok i prochów. Czynimy to na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji. Sprowadzamy ciała i prochy Zmarłych z zagranicy karawanami i drogą lotniczą. W imieniu zleceniodawcy troszczymy się o wszelkie formalności pogrzebowe w urzędach krajowych i zagranicznych. Współpracujemy także z polskimi i zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mamy w tej działalności wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy swoimi przedstawicielstwami w wielu krajach europejskich.

 

Katowice Szopienice

 

zakład i dom pogrzebowy Katowice

 

Zakład Pogrzebowy MIRANDER

40-389 Katowice - Szopienice
ul. Lwowska 5

Dom Pogrzebowy MIRANDER
40-320 Katowice - Szopienice
ul. Hallera 34

Całodobowe numery telefonów:

601 53 23 27

32 256 99 65

602 497 443

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękujemy Miranderowi za pomoc, elegancką ceremonię i zajęcie się starszymi osobami na pogrzebie. Rodzina była pod wrazeniem. Pomimo wszystko mam nadzieje że nie bede musiała korzystac z waszych usług.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Mirander Zakład Pogrzebowy - Katowice