LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Dom Pogrzebowy Memento Mori - Pogrzeby

Dom Pogrzebowy Memento Mori - Pogrzeby - Warszawa
Gold

Ulica: Nowogrodzka 51

Miasto: Warszawa, 00-695

Województwo: Mazowieckie

dom pogrzebowy warszawa

pogrzeby

Dom Pogrzebowy MEMENTO MORI to firma, która działa ponad 20 lat świadcząc usługi pogrzebowe mieszkańcom Warszawy oraz okolic. Działania naszego rodzinnego zakładu pogrzebowego skierowane są głównie do osób, które zamieszkują Ochotę, Mokotów czy Śródmieście, ale nie odmawiamy także wsparcia i pomocy, otrzymując zlecenia z całej Stolicy i całego kraju.

zakład pogrzebowy ochota

Pragnąc być możliwie najbardziej dostępnymi dla naszych Klientów - obecnych lub przyszłych - zdecydowaliśmy się umiejscowić nasz Dom Pogrzebowy w samym centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście. Przy ul. Nowogrodzkiej 51 znajdują się zarówno nasze biura, jak i piękna zabytkowa kaplica pw. św. Barbary, a także nowoczesna chłodnia z zapleczem. Jako jedyny zakład pogrzebowy w Warszawie dajemy dzięki temu możliwość zorganizowania całodobowego czuwania przy Zmarłym.

W ofercie Domu Pogrzebowego MEMENTO MORI znajdują się piękne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach ceremonie żałobne wszystkich rodzajów. Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne oraz urnowe. Całodobowo wykonujemy eksportacje ciał Zmarłych - zawsze w atmosferze szacunku oraz współczucia.

Tabor samochodowy zakładu MEMENTO MORI w Warszawie stanowią czarne, eleganckie, certyfikowane karawany Mercedes-Benz. Te nowoczesne samochody pomagają nam w realizacji misji, jaką jest zapewnienie usług transportu Zmarłych. Nasi kierowcy są zawsze gotowi do realizacji zleceń na przewozy ciał i prochów - zarówno na krótkie dystanse, jak i na terenie całej Polski oraz Europy.

pogrzeby warszawa śródmieście

Staramy się, aby każde działanie potwierdzało założenie, jakie sobie stawiamy - o najwyższych standardach obsługi Klienta. Usługi pogrzebowe oraz związane z nimi koszty, dostosowane do możliwości finansowych, możliwość kredytowania kosztów pogrzebu - to tylko przykłady naszej zindywidualizowanej oferty. Jesteśmy otwarci i gotowi do realizacji wszystkich zleceń na usługi pogrzebowe, w tym także na niestandardowe i skomplikowane. Wszyscy nasi pracownicy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem oraz uczciwością.

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI organizuje kompleksowo uroczystości pogrzebowe w takich dzielnicach jak Śródmieście, Mokotów, Ochota. Jeśli jest taka potrzeba  - dojeżdżamy również do mieszkańców dalej położonych dzielnic stolicy. Oprócz dbałości o nienaganny przebieg kolejnych etapów pogrzebu, zapewniamy też bogatą ofertę akcesoriów żałobnych. Proponujemy różnorodne trumny (są one wykonane przede wszystkim z takich rodzajów drewna, jak olchowe, sosnowe a także dębowe) oraz urny. Współpracujemy także z doświadczonymi florystami, którzy troszczą się, aby przygotować dla naszych Klientów wieńce, wiązanki i inne formy kwiatowe odpowiadające ich oczekiwaniom oraz życzeniom. Przygotowujemy też - według Państwa wskazówek - odpowiednie szarfy. Zapewniamy oprawę muzyczną pogrzebów. Ceremonie świeckie, w czasie których obecnych jest Mistrz Ceremonii, są zawsze niepowtarzalne - a o ich randze może świadczyć fakt, że są wybierane także przez osoby wierzące, które przykładają dużą wagę do pięknych detali żałobnych.

usługi pogrzebowe mokotów

Dom Pogrzebowy z Warszawy ma w swojej ofercie także usługę opieki nad grobami, coraz częściej poszukiwaną w ostatnich latach. Nie tylko dbamy o porządek na grobach, utrzymując je w czystości, ale także - w okresie przejściowym między pogrzebem a postawieniem pomnika nagrobnego - proponujemy zastosowanie tymczasowego nagrobka, znacznie podnoszącego ogólną estetykę miejsca pochówku. Częstotliwość, rodzaj oraz zakres takich zabiegów określają nasi Klienci.

kremacja warszawa

Dom Pogrzebowy MEMENTO MORI Warszawa to m.in.:

 • eksportacje - cała doba, cały tydzień
 • pogrzeby wyznaniowe oraz bezwyznaniowe
 • Mistrz Ceremonii Żałobnych
 • przewóz Zmarłych - Polska oraz Europa
 • uroczystości żałobne tradycyjne oraz kremacyjne
 • własna chłodnia oraz zabytkowa kaplica przedpogrzebowa
 • formalności urzędowo-administracyjne
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu
 • trumny (m.in. modele włoskie i amerykańskie) oraz urny - różne wzory i kolory
 • oprawa florystyczna i muzyczna pogrzebu
 • opieka nad grobami

zakłady pogrzebowe

zakład pogrzebowy warszawa śródmieście

usługi pogrzebowe


Dom Pogrzebowy MEMENTO MORI

(kaplica pw. św. Barbary oraz biuro)

ul. Nowogrodzka 51

00-695 Warszawa

telefony całodobowe:

22 693 00 45

kom. 518 326 950

Rekomendacje

 • cudzyslow Wszystko odbyło się uczciwie i nie żałuję swojej decyzji. Polecam
  starstarstarstarstar
  Katarzyna A.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom Pogrzebowy Memento Mori - Pogrzeby - Warszawa