ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz

ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Grudziądz
Silver

Ulica: Wybickiego 44

Miasto: Grudziądz, 86-300

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Grudziądz Wybickiego 44, Grudziądz animus-grudziadz.pl Ocena:starstarstarstarstar 56 46 841 53

 

zakład pogrzebowy animus Grudziądz

 

 

Dom Pogrzebowy ANIMUS powstał z inicjatywy Mąłgorzaty Van Enckevort, aby pomagać w trudnych chwilach po utracie bliskiej osoby. Świadczy najwyższej jakości usługi organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów na terenie Grudziądza i w jego sąsiedztwie. 

 

usługi pogrzebowe

Całodobowy dyżur i przewozy zmarłych do pomieszczeń chłodniczych

 

zakład pogrzebowy

 

Od początku istnienia Zakład Pogrzebowy ANIMUS z Grudziądza, dokłada wszelkich starań, aby każda uroczystość pogrzebowa była niepowtarzalnym, pełnym powagi, wydarzeniem. Usługi pogrzebowe wykonujemy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Każdy z pracowników zakładu pogrzebowego odznacza się postawą pełną empatii i otwartości względem rodziny, powierzającej nam zorganizowanie ostatniego pożegnania.

Misją zakładu pogrzebowego z Grudziądza, jest zachowanie zawsze najwyższych standardów etycznych i zawodowych w organizacji pogrzebów – niezależnie od kondycji finansowej Klientów. Państwo decydujecie, z których usług pogrzebowych i w jakiej formie chcecie skorzystać, a my dostosowujemy się zawsze do Państwa oczekiwań.

 

usługi pogrzebowe w grudziądzu

 Eleganckie karawany pogrzebowe marki Mercedes

pogrzeby grudziądz

 

Usługi pogrzebowe świadczymy całą dobę, całodobowy numer telefonu - 56 46 841 53

 

Dom Pogrzebowy z Grudziądza prowadzi własne pomieszczenie chłodnicze oraz rozwinięte zaplecze techniczne. Pracownicy firmy pogrzebowej to specjaliści posiadający certyfikaty dotyczące tanatokosmetyki. Z pełnym szacunkiem przygotowują ciało Zmarłego do pogrzebu.

Prowadzimy ceremonie pogrzebowe dowolnych wyznań oraz świeckie. Pogrzeby świeckie wzbogacane są o recytacje wiersza, sentencji, czy mowę pogrzebową o zmarłym. W zakładzie pogrzebowym Animus znajduje się sala przedpogrzebowa w której Rodzina i Przyjaciele mogą w spokoju spędzić ostatnie chwile ze Zmarłym czy też pomodlić się za niego.

Specjaliści skrupulatnie doradzą przy wyborze wzorów i modeli trumien, wykonanych z trwałego drewna dębowego i sosnowego. Niezależnie od ceny naszych trumien wynikającej z użytego do budowy materiału, wszystkie wykonane są w sposób niezwykle staranny i solidny, z dbałością o szczegóły.

W zakładzie pogrzebowym mogą Państwo wybrać elegancką urnę: granitową, ceramiczną, szklaną, metalową, lub drewnianą. Dysponujemy też poszukiwanymi urnami artystycznymi. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji kremacji i pogrzebów urnowych w Grudziądzu i na terenie okolicznych miejscowości. Współpracujemy z najlepszym certyfikowanym krematorium w okolicy i zawsze pilnujemy wszelkich szczegółów oraz procesów związanych z kremacją.

Dbamy z wielką troską o piękno pogrzebu, oferujemy bogaty wybór wieńców i wiązanek kwiatowych. Dekoracje kwiatowe są w naszej tradycji bardzo ważne, dlatego poświęcamy im wiele uwagi.

Prowadzimy w pełni samodzielne i wyposażone zaplecze restauracyjne, które pozwala na organizację styp - konsolacji do 130 osób. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki, do których przygotowania używamy zdrowych i naturalnych produktów. W trakcie rodzinnego spotkania istnieje możemy zorganizować sesję materiałów audiowizualnych na projektorze.

Celem stawianym przez Panią Małgorzatę i cały zespół prowadzący zakład pogrzebowy jest godność i szacunek, którym chcemy przepełnić te ostatnie chwile, spędzone z Państwa Bliskimi podczas ich ostatniej podróży. Składamy na Państwa ręce swoje wsparcie i pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu, nawet po zakończeniu uroczystości.

 firma pogrzebowa

Gustownie urządzona sala pożegnań

 

W siedzibie Domu Pogrzebowego ANIMUS przy ulicy Wybickiego 44 w Grudziądzu uzyskają Państwo wszelkie wsparcie. Wystarczy zadzwonić, by uzyskać kompetentną pomoc pracowników naszego Zakładu Pogrzebowego z Grudziądza. Udzielimy szczegółowo odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją pogrzebu.

 

Firma Animus to całodoboewa pomoc i usługi pogrzebowe w Grudziądzu i okolicach:

 • trumny, urny - bogaty wybór zarówno pod względem wykonania, jak i ceny
 • własna chłodnia
 • kosmetyka Zmarłego
 • elegancki karawan pogrzebowy marki Mercedes
 • wypłata zasiłku pogrzebowego
 • sala pożegnań
 • kwiaty, wiązanki, wieńce
 • klepsydry
 • fotograf
 • bus do przewozu gości
 • elektryczna winda pogrzebowa zarówno do trumien, jak i urn
 • elegancki namiot pogrzebowy
 • stypy

 

usługi pogrzebowe w Grudziądzu

Namiot, sztuczna trawa, nagłośnienie obecne są na każdym pogrzebie

 

Zakład Pogrzebowy ANIMUS jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych. W Grudziądzu znajduje się wiele zakładów pogrzebowych, ale nie wszystkie firmy pogrzebowe świadczą usługi na wysokim poziomie. W tej trudnej chwili prosimy o zaufanie - o to, aby pozwolili nam Państwo sobie towarzyszyć.

 

 

dom pogrzebowy

 

zakład usług pogrzebowych

 

 

 Dom pogrzebowy Animus Grudziądz Wybickiego 44

 

 

Dom Pogrzebowy Grudziądz - ANIMUS

Małgorzata van Enckevort

ul. Wybickiego 44

86-300 Grudziądz

Całodobowy numer telefonu jest do dyspozycji rodzin
z Grudziądza i okolic 7 dni w tygodniu - 56 46 841 53

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam firmę, nie musiałem płacić dodatkowo za załatwianie spraw urzędowych , mieli też tańsze trumny - te same - co u konkurencji.
  starstarstarstarstar
  Jan Biedrzycki
  cudzyslow Bardzo polecam Zakład Pogrzebowy ANIMUS, za profesjonalizm ale przede wszystkim za styl - dyskretny, życzliwy i serdeczny. Godnie pożegnaliśmy moją Babcie za co bardzo dziękuję.
  starstarstarstarstar
  Wojtek
 • cudzyslow Bardzo rzetelna i solidna firma.Pełen profesjonalizm od momentu pojawienia się w biurze.Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.Obsługa bardzo życzliwa i taktowna.Pani Małgorzata wspaniała.Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom firmy.
  starstarstarstarstar
  Jarosław Klawiter
  cudzyslow Według mnie bardzo ok, jeszcze z zasiłku zostały środki. Polecam
  starstarstarstarstar
  Paweł
 • cudzyslow Bez zbytniego patosu, z wyczuciem chwili, taktem i wielką pomocą w tych jakże trudnych dla nas chwilach nie tylko ze strony właścicieli ale także każdego z pracowników. Począwszy od formalności w urzędach aż po stypę. Zgodnym zdaniem wsz... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Janusz Skowroński
  cudzyslow Polecam zakład pogrzebowy Animus - nie czułam się naciągana. Wszystko odbyło się bardzo spokojnie.
  starstarstarstarstar
  Jadwiga S.
 • cudzyslow Pani Małgorzata pomogła mi pożegnać bliską osobę. Ceremonia była dokładnie taka o jaką prosiłem co w przypadku Grudziądza nie jest oczywiste. Szczerze Polecam
  starstarstarstarstar
  Janusz K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Grudziądz