LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Dom pogrzebowy Alpa Toruń Rubinkowo, Zakład Pogrzebowy

Dom pogrzebowy Alpa Toruń Rubinkowo, Zakład Pogrzebowy - Toruń
Gold

Ulica: M. Skłodowskiej-Curie 41A

Miasto: Toruń, 87-100

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dom pogrzebowy Alpa Toruń Rubinkowo, Zakład Pogrzebowy - Toruń M. Skłodowskiej-Curie 41A, Toruń alpa.com.pl Ocena:brak 56 62 226 59

zakład pogrzebowy Toruń

 

Rubinkowo

 

Zakład Pogrzebowy ALPA należy do firm rodzinnych czyli takich, w których wiedza i doświadczenie przechodzą z pokolenia na pokolenie. ALPA w Toruniu została powołana do istnienia w 1992 roku. Obecnie za jej prawidłowe funkcjonowanie i rozwój odpowiedzialne jest kolejne pokolenie rodziny Aranowskich, bracia: Robert, Ireneusz i Krystian. Główna siedziba firmy i zarazem nowoczesny dom pogrzebowy znajduje się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41A. W kompleksie na toruńskim Rubinkowie znajdują się m.in. biura, chłodnia, kaplica oraz ekspozycja trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych.


dom pogrzebowy


Od samego początku Zakład Pogrzebowy ALPA związany był z Toruniem. Przy ul. Okólnej, w powojskowym forcie, pięknie odnowionym i przystosowanym do celów funeralnych, przez długie lata mieścił się Dom Pogrzebowy z biurami oraz całą infrastrukturą funeralną w postaci chłodni, jej zaplecza oraz Sali Pożegnań. Po pewnym czasie powstał też drugi oddział firmy przy ul. Podgórnej 15.

Tak rozbudowana sieć oddziałów to wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Torunia, którzy potrzebują zapewnienia im możliwości skorzystania z profesjonalnych usług pogrzebowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz regionu. Nasze otwarcie się na mieszkańców Torunia i okolic owocuje wciąż zwiększającą się liczbą pogrzebów.

Nowa siedziba przeznaczona jest dla mieszkańców dzielnic Torunia, jak Rubinkowo, Na Skarpie oraz Kaszczorek a także rodzin z miejscowości: Lubicz Górny, Lubicz Dolny czy Grębocin.

W celu ułatwienia kontaktu z Zakładem Pogrzebowym ALPA istnieje całodobowy numer telefonu, pod którym dyżuruje specjalnie oddelegowany pracownik: 56 62 226 59 .


usługi pogrzebowe Toruń


Oddając w nasze ręce organizację pogrzebu zyskują Państwo nie tylko pewność profesjonalizmu w działaniu, ale także pełną szacunku, wyrozumiałości, empatii i współczucia postawę naszych pracowników. Od pierwszej do ostatniej chwili czynimy wszystko, aby doświadczyli Państwo w pełni naszej troski o przygotowanie jak najpiękniejszego ostatniego pożegnania.

Naszą misją jest kompleksowa organizacja pogrzebów zarówno wyznaniowych, jak i świeckich, dlatego też sami zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Kredytujemy także koszty pogrzebu oraz dajemy możliwość skorzystania z rozliczeń bezgotówkowych. W naszych biurach nie tylko możecie Państwo uzgodnić wszelkie szczegóły dotyczące pogrzebu, jak chociażby formę oprawy muzycznej - ale także nabyć różnorodne akcesoria oraz utensylia pogrzebowe - a wśród nich: trumny, urny, tabliczki, odzież, kompozycje kwiatowe.


Toruń Rubinkowo pogrzeby


W zakładach pogrzebowych ALPA nasi Klienci mają realny wpływ na kształt uroczystości żałobnej. Nie tylko na dobór akcesoriów, ale także na ubiór żałobników. W czasie pogrzebu nasi pracownicy mogą prezentować się w strojach firmowych bądź też w klasycznych eleganckich jednolitych ubraniach - jak płaszcz albo garnitur.

Utrzymujemy wysoki standard usług pogrzebowych niezależnie od kwoty przeznaczonej na ceremonię. Dysponujemy nowoczesną flotą karawanów, co pozwala nam oferować Państwu usługę transportu Zmarłych - zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym. Wśród karawanów przez nas używanych są - od 2015 roku - karawany limuzyny tzw. prezydenckie w kolorze czarnym oraz srebrnym, powstałe na podwoziu Mercedesa Klasy E. Obecność takich samochodów - zwłaszcza podczas ceremonii żałobnej - znacząco wpływa na podniesienie jej prestiżu.

Zakład Pogrzebowy z Torunia jest firmą rodzinną, a to oznacza, że każde zlecenie na organizację pogrzebu traktujemy jako najwyższe zobowiązanie i dowód zaufania. Z tej samej przyczyny nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług tak, aby mogli mieć Państwo pewność, że każda ceremonia pogrzebowa zawsze była, jest i będzie przygotowana i przeprowadzona perfekcyjnie.


zakłady pogrzebowe Toruń


usługi pogrzebowe

 

Firma ALPA Toruń to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • eksportacja Zmarłych - cała doba
 • własna chłodnia
 • własna kaplica pogrzebowa
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • kremacje
 • formalności w urzędach
 • oprawa pogrzebu: muzyczna oraz fotograficzna
 • kwiaty na pogrzeb z bezpłatnym dowozem
 • klepsydry oraz nekrologi
 • transport dla księdza oraz gości pogrzebowych
 • organizacja styp
 • ekshumacje
 • pomniki i nagrobki - sprzedaż i montaż

 

firma pogrzebowa

 

Dom Pogrzebowy i biuro

zakładu pogrzebowego ALPA

ul. M. Skłodowskiej-Curie 41A

87-100 Toruń

tel. 56 62 226 59

Dom Pogrzebowy

ALPA

ul. Okólna 30

87-100 Toruń

tel. 56 622 26 59

Biuro

Zakład Pogrzebowy ALPA

ul. Podgórna 16

87-100 Toruń

tel. 56 622 26 59

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom pogrzebowy Alpa Toruń Rubinkowo, Zakład Pogrzebowy - Toruń