LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

DŁUGOŁĘCKI Zakład Pogrzebowy Bielsko-Biała

DŁUGOŁĘCKI Zakład Pogrzebowy Bielsko-Biała - Bielsko-Biała
Gold

Ulica: Stefana Czarnieckiego 1

Miasto: Bielsko-Biała, 43-300

Województwo: Śląskie

bielsko-biała usługi pogrzebowe

bielsko-biała

Zakład Pogrzebowy DŁUGOŁĘCKI jest znaną i cenioną firmą rodzinną z branży funeralnej. Została ona założona w roku 1991, aby zapewnić usługi pogrzebowe mieszkańcom miasta Bielsko-Biała i okolic, a także całego województwa śląskiego. Firma posiada dwa biura. Jedno w centrum Bielska-Białej - przy ul. Stefana Czarnieckiego 1 - a drugie w centrum miejscowości Bystra przy ul. Szczyrkowskiej 79. Tym, co wyróżnia Firmę DŁUGOŁĘCKI jest działanie według najlepszych światowych standardów oraz najpiękniejszych polskich tradycji funeralnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie - z rodziców na syna. Dzięki temu Klienci otrzymują najwyższej jakości usługi pogrzebowe za rozsądne pieniądze - dostępne dla każdego, niezależnie od kondycji finansowej.

Wśród uroczystości pogrzebowych, które organizuje nasz zakład pogrzebowy w Bielsku-Białej i całym Beskidzie Śląskim, są zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i kremacyjne. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii przynależnych do różnych obrządków religijnych, jak też ceremonii świeckich. Zapewniamy jednak, że niezależnie od rodzaju uroczystości, każdą przygotowujemy z równą starannością i zaangażowaniem.

Całodobowy dyżur zakładu pogrzebowego pod numerem telefonu 789 399 878

Dbamy o to, aby każda Rodzina pogrążona w żałobie mogła mieć pewność, że powierzony nam pogrzeb został zorganizowany z troską o najdrobniejsze szczegóły. Dlatego właśnie w naszej ciągłej ofercie znajduje się szeroki wybór trumien, urn, wieńców, krzyży, tabliczek, obramowań a także pomników nagrobnych. Duża rozpiętość cenowa jest gwarancją, że można dokonać wyboru zgodnego z indywidualnością Zmarłego oraz oczekiwaniami Rodziny. Na życzenie rodziny zapewniamy także transport uczestników pogrzebu własnymi busami oraz autokarem. W czasie dopełniania formalności urzędowych do dyspozycji Rodziny Zmarłego oddajemy bezpłatnie samochód z kierowcą.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego DŁUGOŁĘCKI sprawia, że ważnym wymiarem pracy firmy jest transport Zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. W ramach międzynarodowego transportu zwłok obsługujemy wszystkie kraje UE - w tym najczęściej Niemcy, Holandię i Francję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów udajemy się też poza teren UE do takich krajów jak np. Ukraina. Organizujemy również transport lotniczy Zmarłych z różnych części świata. Flota samochodowa, jaką dysponujemy, to specjalistyczne karawany pogrzebowe marki Mercedes.

Starania firmy DŁUGOŁĘCKI doceniają liczni Klienci, którzy od 30 lat darzą nas zaufaniem. Ze swojej strony obiecujemy, że czynimy wszystko, aby go nigdy nie zawieść.

zakład pogrzebowy w bielsku-białej

bielsko-biała zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy DŁUGOŁĘCKI Bielsko-Biała to m.in. następujące usługi:

 • uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów
 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • kremacja
 • trumny i urny
 • pełen wybór akcesoriów pogrzebowych
 • transport Zmarłych w Polsce
 • transport Zmarłych międzynarodowy (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania, Ukraina i inne)
 • transport Zmarłych drogą lotniczą
 • przewóz gości żałobnych
 • asystent z samochodem na czas dopełniania formalności urzędowych
 • oprawa muzyczna
 • oprawa florystyczna
 • pomniki nagrobne

usługi pogrzebowe


Firma Pogrzebowa DŁUGOŁĘCKI

43-300 Bielsko-Biała

ul. Stefana Czarnieckiego 1

oraz

43-360 Bystra

ul. Szczyrkowska 79

Tel. całodobowy 789 399 878

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Godna polecenia Firma.
  starstarstarstarstar
  Paweł Białojański
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
DŁUGOŁĘCKI Zakład Pogrzebowy Bielsko-Biała - Bielsko-Biała
firma,dlugolecki-zaklad-pogrzebowy-bielsko-biala,11345.html