LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Cyprys Zakład Pogrzebowy Rawicz

Cyprys Zakład Pogrzebowy Rawicz - Rawicz
Silver

Ulica: Kadecka 34

Miasto: Rawicz, 63-900

Województwo: Wielkopolskie

usługi pogrzebowe rawicz

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CYPRYS istnieje od 1985 roku jako firma rodzinna darzona zaufaniem przez licznych mieszkańców województwa wielkopolskiego. Obecnie za jego działalność oraz wizerunek odpowiada drugie pokolenie przedsiębiorców - w osobie Pana Łukasza Pruchnika. Firma jest gotowa przez całą dobę spieszyć z pomocą w najtrudniejszych chwilach ludzkiego życia, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów. Posiadamy biuro w mieście Rawicz: przy ul. Kadeckiej 34, nieopodal szpitala powiatowego.

pogrzeby w rawiczu

Dajemy także Państwu możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura, które działa przede wszystkim na terenie całego powiatu rawickiego i leszczyńskiego. Nasi pracownicy są dyspozycyjni, aby pojawić się w miejscu, które Państwo wskażą jako dogodne, w celu ustalenia detali uroczystości pogrzebowych. Zresztą właśnie dyspozycyjność, otwartość oraz gotowość do pomocy osobom pogrążonym w żałobie, a także pełna transparentność i najniższe ceny w mieście Rawicz - to wyróżniki Zakładu Pogrzebowego CYPRYS.

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego pragniemy je zawsze właściwie rozpoznać, podobnie jak obecne wymagania rynku funeralnego. Biorąc pod uwagę te - oraz inne - kwestie nasz zakład pogrzebowy podejmuje się organizacji uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów a także obrządków. Mamy doświadczenie w pochówkach tradycyjnych oraz tych, które poprzedza kremacja. Przygotowujemy pogrzeby wyznaniowe oraz świeckie. Zawsze przyświeca nam etos zawodowy - którym kierujemy się w codziennej pracy. W niej z powodzeniem udaje się łączyć doświadczenie pierwszego pokolenia właścicieli zakładu pogrzebowego oraz nowoczesne pomysły obecnych właścicieli.

zakład pogrzebowy rawicz

Każdy z pracowników Zakładu Pogrzebowego CYPRYS ma świadomość niezbywalnej godności każdego człowieka, także Zmarłego. Z tą świadomością organizujemy oraz realizujemy każdą ceremonię żałobną. W każdym momencie mają Państwo gwarancję wsparcia i wszechstronnej pomocy, z którą spieszymy każdemu, kto okazuje nam zaufanie, powierzając w nasze dłonie przygotowanie ostatniego pożegnania Bliskiej Osoby. Do tej pomocy należy zaliczyć także wsparcie w kwestii dopełnienia formalności urzędowych - w tym także w uzyskaniu oraz wypłacie zasiłku pogrzebowego z ZUS czy KRUS.

Ogromną wagę przykładamy do odpowiedniego doboru akcesoriów oraz utensyliów pogrzebowych. Jesteśmy znani z własnej produkcji trumien - na każdy wymiar. Dzięki temu nie stosujemy marż handlowych i możemy je Państwu zaoferować w dużo niższej cenie niż w innych zakładach. Zapewniamy również oprawę muzyczną na pogrzeb oraz piękne kompozycje kwiatowe.

Zakład Pogrzebowy CYPRYS to pewność, że uroczystości pogrzebowe - niezależnie od kondycji finansowej rodziny Zmarłego - będą zawsze przygotowane i przeprowadzone na najwyższym poziomie. Za tym, co widoczne, kryje się bowiem świadomość, że ostatnia droga to jedna z najważniejszych ludzkich dróg i należy uczynić wszystko, aby obecni na pogrzebie zapamiętali ją jako prawdziwie piękną.

pogrzeb w rawiczu

Zakład Pogrzebowy CYPRYS Rawicz to m.in. następujące usługi:

 • całodobowe eksportacje Zmarłych z domu do chłodni
 • mobilne biuro - ustalanie szczegółów pogrzebu w miejscu wskazanym przez Klienta
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
 • załatwianie wszelkich formalności urzędowych (akty zgonu)
 • trumny własnej produkcji (także na wymiar)
 • duży wybór urn, tabliczek oraz krzyży
 • kremacja
 • muzyka na pogrzebie
 • florystyka żałobna
 • ekshumacje

rawicz

zakłady pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy CYPRYS

ul. Kadecka 34

63-900 Rawicz

Całodobowe telefony:

691 395 971

oraz

65 545 12 59

Rekomendacje

 • cudzyslow Zakład godny polecenia. Cała ceremonia pogrzebowa była bez zarzutów. Bardzo miła obsługa.Polecam!
  starstarstarstarstar
  Halina W.
  cudzyslow Z czystym sercem polecam innym tą firmę. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Państwo Pruchnik są bardzo mili i godni zaufania.
  starstarstarstarstar
  Anna K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cyprys Zakład Pogrzebowy Rawicz - Rawicz