Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość

Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość - Zamość
Gold

Ulica: Gen. M.Bołtucia 28

Miasto: Zamość, 22-400

Województwo: Lubelskie

Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość - Zamość Gen. M.Bołtucia 28, Zamość www.chudoba.pl/centrum-kamieniarskie Ocena:brak 502 645 805

zakład kamieniarski Zamość

 

 

Pomnik nagrobny pełni bardzo ważną rolę w naszej polskiej kulturze. Nadaje on bowiem nie tylko swoistej elegancji miejscu spoczynku Osoby Zmarłej, ale także podkreśla jej godność. Ludzi, którzy byli dla nas ważni, pragniemy upamiętnić w taki sposób, aby pamięć o nich przetrwała długie lata. Temu też właśnie mają służyć zapalone znicze oraz kwiaty: są wyrazem pielęgnowania pamięci o drugim człowieku. Dlatego też wiele rodzin pragnie, aby pomnik był wyjątkowy i miał indywidualny charakter. Słowem: aby pomnik nagrobny był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

 

zakład kamieniarski

 

nagrobki i pomniki

 

 

CHUDOBA to centrum kamieniarskie w Zamościu, które powstało z inicjatywy mistrza kamieniarstwa Sławomira Chudoby. Znajduje się ono przy ulicy Gen. M. Bołtucia 28. Doświadczeni kamieniarze, którzy pracują w naszym centrum, od wielu lat tworzą wyjątkowe nagrobki. Kamieniarzy z firmy CHUDOBA wyróżnia bardzo indywidualne podejście do każdego projektu. Pomniki wychodzące spod dłuta naszych mistrzów kamieniarstwa są zawsze piękne oraz bardzo trwałe.

kamieniarz zamość

Każdy projekt nagrobka jest szczegółowo omawiany z Klientem. Brane pod uwagę są preferencje wizualne, rodzaj czcionki na epitafium, kamień oraz ostateczna cena pomnika. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu kamieniarze w Zamościu zadowolą swoją pracą nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Kamieniarze z centrum kamieniarskiego CHUDOBA tworzą swoje prace w różnych stylach - od ekskluzywnych nagrobków w stylu włoskim po gustowne pomniki na kieszeń każdego mieszkańca Zamościa. Pierwszy rodzaj pomnika charakteryzuje się misterną dbałością o detale oraz mosiężnymi dodatkami. Pomniki z kolei wyróżniają się swoją piękną formą, w której stosowane są też elementy rzeźbiarstwa.

Centrum Kamieniarskie CHUDOBA oferuje również nisze urnowe w kolumbariach na cmentarzu w Zamościu oraz wykonanie i montaż grobowców betonowych.

 

zakład kamieniarski w zamościu

 

 

kamieniarstwo

 

 

CHUDOBA Zakład Kamieniarski z Zamościa z wieloletnim doświadczeniem oferuje Państwu profesjonalne nagrobki i usługi kamieniarskie:

  • Nagrobki (pomniki wykonane najczęściej z granitu)
  • Rzeźby na nagrobki
  • Nagrobki właskie
  • Projekty nagrobków
  • Usługi cmentarne
  • Budowa grobowców
  • Kolumbaria
  • Modernizacje i przebudowy cmentarzy
  • Blaty, stopnie na schody i parapety z granitu

 

kamieniarstwo w Zamościu

 

centrum kamieniarskie

 

 

Centrum Kamieniarskie CHUDOBA

Mistrz Kamieniarstwa Sławomir Chudoba

ul. Gen. M. Bołtucia 28

22-400 Zamość

Tel: 502-645-805

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Chudoba Kamieniarz i Nagrobki Zamość - Zamość