LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

CERBER Zakład Pogrzebowy Pruszków

CERBER Zakład Pogrzebowy Pruszków - Pruszków
Gold

Ulica: 3 Maja 31

Miasto: Pruszków, 05-804

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy pruszków

pruszków

CERBER Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie istnieje, aby zagwarantować swoim Klientom profesjonalizm w połączeniu z dyskrecją i taktem w świadczeniu usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby pogrzeb - który jest ostatnim pożegnaniem Drogiej Osoby - był momentem, który się pamięta ze względu na jego doniosłość oraz piękno. Nasze starania docenili liczni Klienci, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają organizację uroczystości pogrzebowych swoich Bliskich - nieraz już kolejny raz. Jest to możliwe także dzięki zaangażowaniu oraz kompetencji naszych pracowników, a także dzięki ich empatii, której doświadcza każdy, kto przekracza próg jednego z naszych trzech biur. W Pruszkowie nasza siedziba jest zlokalizowana przy ul. 3 Maja 31. Znajdą nas Państwo także w Warszawie na Woli oraz w Raszynie.

Usługi Pogrzebowe Pruszków

Po śmierci Bliskiej Osoby najczęściej każdy czuje się zagubiony i zbolały. Tym bardziej w takich chwilach pragniemy pospieszyć Państwu z pomocą i wsparciem. Mogą Państwo kontaktować się z nami przez całą dobę, zlecając wykonanie usług pogrzebowych. Koniecznych ustaleń możemy dokonać w naszych biurach albo w miejscu, które wyznaczą Państwo. Dysponujemy bowiem możliwością dojazdu do Klienta w ramach tzw. mobilnego biura.

zakład usług pogrzebowych

Każda uroczystość pogrzebowa przygotowywana i realizowana przez CERBER - Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie jest piękna i pełna godności, przygotowana nie tylko w sposób wzorcowy logistyczne, ale po prostu z całym ludzkim sercem, które w to przygotowanie wkładamy. Jeśli Państwo zechcą - my sami możemy zająć się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Oferujemy również kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz pochodzących z różnych resortów. Wspieramy też naszą radą przy przygotowywaniu rozliczeń z ZUS oraz innymi podmiotami.

Mamy doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów i ceremoniałów. Administracja cmentarzy parafii świętego Klemensa w Nadarzynie oraz parafii świętego Piotra i Pawła w Pęcicach to kolejna nasza specjalizacja i zadanie. W czasie lat działalności przygotowaliśmy wiele uroczystości tradycyjnych, z kremacją, wyznaniowych oraz świeckich. W przypadku tych ostatnich uroczystości zapewniamy udział Mistrza Ceremonii. Jeśli wybierają Państwo pogrzeb kremacyjny prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy zarezerwowali termin kremacji. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 503 029 716.

pogrzeb w pruszkowie

CERBER Zakład Pogrzebowy Pruszków proponuje także swoim Klientom możliwość skorzystania z usługi transportu Osób Zmarłych. Naszą dumą są ekskluzywne karawany: Jaguar XF Grand Aurora Pilato oraz Mercedes W 212 Toska Pilato. Posiadamy także Mercedesa Vito. Samochody, którymi dysponujemy, podnoszą rangę uroczystości żałobnych oraz służą nam do organizacji przewozu Zmarłych w Polsce oraz na świecie.

usługi pogrzebowe pruszków

usługi pogrzebowe

CERBER Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie to m.in. :

 • całodobowo przewozimy ciała Zmarłych do własnej chłodni
 • godne przygotowanie ciała do pochówku - tanatokosmetyka
 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • trumny, urny w atrakcyjnych cenach
 • akcesoria pogrzebowe: tabliczki, krzyże, ubrania itd.
 • przewóz Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • florystyka pogrzebowa
 • klepsydry i nekrologi
 • oprawa muzyczna i fotograficzna
 • transport gości żałobnych
 • konsolacje (stypy)
 • ekshumacje

 

dom pogrzebowy Pruszków Żbików

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY NA WOLI

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa - Wola

tel. kom. 798 012 678

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W PRUSZKOWIE

ul. 3 Maja 31

05-800 Pruszków - Żbików

tel. kom. 501 714 719

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY  W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

tel. (22) 715 63 24

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

tel. +48 (22) 720 61 44

tel. kom. 503 029 716

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
CERBER Zakład Pogrzebowy Pruszków - Pruszków