LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Cerber wiązanki i wieńce pogrzebowe Raszyn

Cerber wiązanki i wieńce pogrzebowe Raszyn  - Raszyn
Gold

Ulica: Waryńskiego 27b

Miasto: Raszyn, 05-090

Województwo: Mazowieckie

Cerber wiązanki i wieńce pogrzebowe Raszyn  - Raszyn Waryńskiego 27b, Raszyn raszyn.pogrzeby-cerber.pl Ocena:brak 503 029 716   22 715 63 24

kwiaty Raszyn

 

kwiaciarnia

 

Przedsiębiorstwo CERBER z Raszyna jest firmą cenioną i znaną w branży pogrzebowej, działającą głównie w województwie mazowieckim. Zaufanie Klientów, jakim nas obdarzają, jest owocem naszej solidnej codziennej pracy oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki. Staramy się wykonywać je możliwie najbardziej perfekcyjnie tak, aby usługi pogrzebowe, które oferujemy, były jak najlepszej jakości.

Dla wielu osob możliwość podarowania Zmarłemu kwiatów jest bardzo ważną kwestią. Pożegnalny wieniec lub wiązanka są nie tylko wyrazem pamięci, ale stają się formą podziękowania za życie Osoby, w której pogrzebie się uczestniczy. W swojej głównej siedzibie, Cerber wyszedł naprzeciw florystycznym oczekiwaniom osób biorących udział w ceremonii pożegnalnej.


kwiaty na pogrzeb raszyn

 

Przy naszym Domu Pogrzebowym CERBER w Raszynie ( ul. Waryńskiego 27b ) znajduje się kwiaciarnia dedykowana florystyce pogrzebowej. Floryści, którzy ukończyli stosowne kursy, ale przede wszystkim ludzie, którzy kochają kwiaty i wiedzą o nich wszystko pod czujnym okiem Pani Ewy Surmacz dbają, aby poprzez kwiaty, symbolice związanej z godnością Zmarłego stało się zadość. Skorzystanie z usług florystycznych firmy CERBER w Raszynie to zatem gwarancja właściwego wyboru kompozycji kwiatowej, która może być dla Państwa stworzona.


kwiaciarnia w raszynie

 

Zapewniamy dużą różnorodność kwiatów, ozdób, z których przygotować możemy wszystkie formy. Niezależnie, czy są to wieńce pogrzebowe, wiązanki kwiatów, bukiety czy stroiki - zawsze czynimy wszystko, by mogli być Państwo usatysfakcjonowani. Do wykonywania naszych kompozycji florystycznych używamy świeżych kwiatów - chyba, że Klienci życzą sobie użycia sztucznych. Państwa życzenia staramy się zawsze spełniać w sposób drobiazgowy.


raszyn kwiaty

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Zakładu pogrzebowego Cerber, której fragment stanowią prezentowane powyżej usługi florystyki żałobnej.

 

 

kwiaciarnie w raszynie

Wieńce i wiazanki pogrzebowe

Dom Pogrzebowy CERBER

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cerber wiązanki i wieńce pogrzebowe Raszyn - Raszyn
Kategorie:Kwiaciarnia Raszyn