Cerber zakład pogrzebowy Brwinów, usługi pogrzebowe

Cerber zakład pogrzebowy Brwinów, usługi pogrzebowe - Brwinów
Gold

Ulica: Rynek 8

Miasto: Brwinów, 05-840

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy

 

Cerber w Nadarzynie

 

Zakład Pogrzebowy CERBER w Brwinowie powstał, aby zagwarantować mieszkańcom Brwinowa i okolic profesjonalizm w połączeniu z dyskrecją i taktem w świadczeniu usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby pogrzeb - który jest ostatnim pożegnaniem Drogiej Osoby - był momentem, który się pamięta ze względu na jego doniosłość oraz piękno. Nasze starania docenili liczni Klienci, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają organizację uroczystości pogrzebowych swoich Bliskich - nieraz już kolejny raz. Jest to możliwe także dzięki zaangażowaniu oraz kompetencji naszych pracowników, a także dzięki ich empatii, której doświadcza każdy, kto przekracza próg jednego z naszych pięciu biur. W Brwinowie siedziba zakładu pogrzebowego zlokalizowana jest przy ul. Rynek 8. 

 

zakład pogrzebowy Nadarzyn

 

Po śmierci Bliskiej Osoby najczęściej każdy czuje się zagubiony i zbolały. Tym bardziej w takich chwilach pragniemy pospieszyć Państwu z pomocą i wsparciem. Mogą Państwo kontaktować się z nami przez całą dobę, zlecając wykonanie usług pogrzebowych. Koniecznych ustaleń możemy dokonać w naszych biurach albo w miejscu, które wyznaczą Państwo. Dysponujemy bowiem możliwością dojazdu do Klienta i dopełnienia wszelkich formalności we wskazanym miejscu w ramach tzw. mobilnego biura.

Każda uroczystość pogrzebowa przygotowywana i realizowana przez zakład usług pogrzebowych w Brwinowie jest piękna i pełna godności; przygotowana nie tylko w sposób wzorcowy logistyczne, ale po prostu z całym ludzkim sercem. Jeśli Państwo zechcą - my sami możemy zająć się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Oferujemy również kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz pochodzących z różnych resortów. Wspieramy też naszą radą przy przygotowywaniu rozliczeń zasiłków pogrzebowych z ZUS oraz innymi podmiotami.

 

usługi pogrzebowe Nadarzyn

 

Mamy doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów. W czasie lat działalności zakładów pogrzebowych CERBER przygotowaliśmy wiele uroczystości tradycyjnych, z kremacją, wyznaniowych oraz świeckich. W przypadku tych ostatnich zapewniamy udział Mistrza Ceremonii. Jeśli wybierają Państwo pogrzeb kremacyjny prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy zarezerwowali termin kremacji. Na zgłoszenia eksportacji oczekujemy całą dobę pod numerem 503 029 716.

Zakład Pogrzebowy z Brwinowa proponuje także swoim Klientom możliwość skorzystania z usługi transportu Osób Zmarłych. Naszą dumą są ekskluzywne karawany: Mercedes E 213 Polaris Pilato, jak również Jaguar XF Grand Aurora Pilato. Posiadamy także Mercedesy Vito. Samochody, którymi dysponujemy, w zależności od ich przeznaczenia, podnoszą rangę uroczystości żałobnych oraz służą nam do organizacji przewozu Zmarłych w Polsce oraz na świecie.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy w Brwinowie to m.in. następująca pomoc:

 • całodobowy przewóz ciał Zmarłych do własnej chłodni
 • przygotowanie Zmarłych do pochówku
 • kremacje zmarłych
 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • trumny oraz urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • przewóz Zmarłych krajowy
 • transport Zmarłych międzynarodowy
 • wieńce, wiązanki i stroiki
 • klepsydry oraz nekrologi
 • oprawa muzyczna
 • oprawa fotograficzna
 • transport uczestników pogrzebu
 • pomoc w przygotowaniu styp
 • ekshumacje

 

firma pogrzebowa

 

kremacje w Nadarzynie

 

 

Zakład Pogrzebowy Cerber w Brwinowie

 

Całodobowe transporty z domów i szpitali do chłodni

503 029 716 lub (22) 715 63 24

biuro@pogrzeby-cerber.pl

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, porządne karawany nie to co pozostałe firmy. Polecam
  starstarstarstarstar
  Paweł
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cerber zakład pogrzebowy Brwinów, usługi pogrzebowe - Brwinów