LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Cerber Usługi Pogrzebowe Brwinów

Cerber Usługi Pogrzebowe Brwinów - Brwinów
Gold

Ulica: Rynek 8

Miasto: Brwinów, 05-840

Województwo: Mazowieckie

Brwinów pogrzeby

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład usług pogrzebowych CERBER w Brwinowie powstał, aby zagwarantować mieszkańcom profesjonalizm w połączeniu z dyskrecją i taktem w świadczeniu usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby pogrzeb - który jest ostatnim pożegnaniem Drogiej Osoby - był momentem, który się pamięta ze względu na jego doniosłość oraz piękno. Nasze starania docenili liczni Klienci, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają organizację uroczystości pogrzebowych swoich Bliskich - nieraz już kolejny raz. Jest to możliwe także dzięki zaangażowaniu oraz kompetencji naszych pracowników, a także dzięki ich empatii, której doświadcza każdy, kto przekracza próg jednego z naszych pięciu biur. W Brwinowie nasza siedziba jest zlokalizowana przy ul. Rynek 8. Pomagamy także mieszkańcom okolicznych miejscowości - takich, jak Otrębusy, Milanówek, Podkowa Leśna, Parzniew oraz Komorów.


zakład pogrzebowy Brwinów


Po śmierci Bliskiej Osoby najczęściej każdy czuje się zagubiony i zbolały. Tym bardziej w takich chwilach pragniemy pospieszyć Państwu z pomocą i wsparciem. Mogą Państwo kontaktować się z nami przez całą dobę, zlecając wykonanie usług pogrzebowych. Koniecznych ustaleń możemy dokonać w naszych biurach albo w miejscu, które wyznaczą Państwo. Dysponujemy bowiem możliwością dojazdu do Klienta i dopełnienia wszelkich formalności we wskazanym miejscu w ramach tzw. mobilnego biura.

Każda uroczystość pogrzebowa przygotowywana i realizowana przez CERBER w Brwinowie jest piękna i pełna godności; przygotowana nie tylko w sposób wzorcowy logistyczne, ale po prostu z całym ludzkim sercem. Jeśli Państwo zechcą - my sami możemy zająć się wszelkimi formalnościami urzędowymi. Oferujemy również kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz pochodzących z różnych resortów. Wspieramy też naszą radą przy przygotowywaniu rozliczeń z ZUS oraz innymi podmiotami.


usługi pogrzebowe Brwinów


Mamy doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów ceremoniałów. W czasie lat działalności przygotowaliśmy wiele uroczystości tradycyjnych, z kremacją, wyznaniowych oraz świeckich. W przypadku tych ostatnich zapewniamy udział Mistrza Ceremonii. Jeśli wybierają Państwo pogrzeb kremacyjny prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy zarezerwowali termin kremacji. Na zgłoszenia oczekujemy pod numerem 503 029 716.

Zakład Pogrzebowy CERBER Brwinów proponuje także swoim Klientom możliwość skorzystania z usługi transportu Osób Zmarłych. Naszą dumą są ekskluzywne karawany: Mercedes E 213 Polaris Pilato, jak również Jaguar XF Grand Aurora Pilato. Posiadamy także Mercedesy Vito. Samochody, którymi dysponujemy, w zależności od ich przeznaczenia, podnoszą rangę uroczystości żałobnych oraz służą nam do organizacji przewozu Zmarłych w Polsce oraz na świecie.

 

zakłady pogrzebowe


usługi pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy w Brwinowie to m.in. następująca pomoc:

 • całodobowy przewóz ciał Zmarłych do własnej chłodni
 • przygotowanie Zmarłych do pochówku
 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • trumny oraz urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • przewóz Zmarłych krajowy
 • transport Zmarłych międzynarodowy
 • wieńce, wiązanki i stroiki
 • klepsydry oraz nekrologi
 • oprawa muzyczna
 • oprawa fotograficzna
 • transport uczestników pogrzebu
 • pomoc w przygotowaniu styp
 • ekshumacje

 

firma pogrzebowa

 

pogrzeby kremacje

 

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa

798 012 678

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

(22) 715 63 24

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

(22) 720 61 44

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W TARCZYNIE

ul. Stępkowskiego 6

05-555 Tarczyn

609 852 407

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W BRWINOWIE

ul. Rynek 8

05-840 Brwinów

(22) 715 63 24

503 029 716

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Cerber Usługi Pogrzebowe Brwinów - Brwinów