LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Carcadia Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Bełchatów

Carcadia Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Bełchatów - Bełchatów
Silver

Ulica: al. Włókniarzy 40

Miasto: Bełchatów, 97-400

Województwo: Łódzkie

zakład pogrzebowy bełchatówusługi pogrzebowe bełchatów

zakład pogrzebowy bełchatów

DOM POGRZEBOWY - KREMATORIUM CARCADIA to firma świadcząca pełen wachlarz usług pogrzebowych na terenie województwa łódzkiego. Siedziba zakłądu pogrzebowego znajduje się w mieście Bełchatów przy Alei Włókniarzy 40. Tam stworzyliśmy nowoczesny i komfortowy Dom Pogrzebowy z dwiema kaplicami, kawiarenka oraz sala restauracyjna do organizacji styp. CARCADIA posiada także własne krematorium, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Gwarancją wysokiej jakości usług pogrzebowych jest zaangażowanie naszych pracowników. Dokładają oni wszelkich starań, aby każda uroczystość żałobna była piękna. Oferujemy także Państwu usługę transportu Zmarłych na terenie Polski oraz świata.

usługi pogrzebowe bełchatów

Dom Pogrzebowy Carcadia jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej

usługi pogrzebowe bełchatów

Organizacja pochówku

Zakład Pogrzebowy CARCADIA to pewność kompleksowej organizacji pogrzebu. Nasza profesjonalna kadra zadba, aby ceremonia pogrzebowa odbyła się zgodnie z Państwa życzeniami i pragnieniami oraz ostatnią wolą Zmarłego.

Eksportacja (odbiór) ciała

Zapewniamy całodobową eksportację Zmarłych z domów, mieszkań, szpitali i hospicjów do własnej chłodni.

Kremacja

Zakład Pogrzebowy CARCADIA w Bełchatowie posiada własne krematorium, wyposażone w najnowocześniejszą infrakstrukturę. Świadczymy usługi kremacyjne z poszanowaniem ciała Zmarłego oraz z pełnym profesjonalizmem.

Ekshumacja

Wykonujemy ekshumacje zwłok i szczątków osób zmarłych.

Przechowanie ciała Zmarłego

Zakład Pogrzebowy CARCADIA posiada własną chłodnię w mieście Bełchatów. Wykonując eksportację ciała Zmarłego przewozimy je do chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje do dnia pogrzebu.

Trumny i urny

Nasz zakład pogrzebowy posiadamy szeroki asortyment trumien, urn i relikwiarzy. Daje to możliwość wyboru każdemu, niezależnie od stanu majątkowego.

Kaplice

Zakład Pogrzebowy CARCADIA w swoim domu pogrzebowym ma do dyspozycji rodzin dwie kaplice umożliwiające wystawienie ciała Osoby Zmarłej. Jej pożegnanie dzięki temu odbywa się w kameralnych warunkach oraz bez pośpiechu.

Transport krajowy i międzynarodowy

Specjalistyczne samochody - autokarawany - które posiadamy pozwalają nam świadczyć usługę transportu osób zmarłych na terenie całego kraju - do chłodni, prosektorium lub w inne wskazane miejsce. Wykonujemy też usługę międzynarodowego transportu zwłok.


usługi pogrzebowe bełchatów

Przygotowanie osoby zmarłej

Wśród naszych pracowników mamy specjalistów tanatokosmetyki. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić profesjonalne przygotowanie osób zmarłych do pochówku. Proponujemy także Państwu bogaty wybór odzieży żałobnej dla osób zmarłych oraz dla żałobników.

Dopełnianie formalności w imieniu rodziny

Zakład Pogrzebowy CARCADIA gwarantuje zajęcie się wszelkimi formalnościami, związanymi z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS oraz z innymi sprawami urzędowymi. Wspieramy Państwa radą i pomocą na wszystkich etapach planowania, przygotowywania i trwania uroczystości żałobnych.

Organizacja konsolacji

Zajmujemy się organizacją styp (konsolacji) po ceremoniach żałobnych. W naszym Domu Pogrzebowym jest specjalnie przeznaczona do tego sala. Ze swojej strony zapewniamy także obsługę kelnerską oraz usługi cateringowe.

Oprawa florystyczna

Zakład Pogrzebowy CARCADIA posiada również kwiaciarnie, w których floryści przygotowują piękne kompozycje kwiatowe odpowiednie do ceremonii pogrzebowych. Proponujemy szeroki wybór wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Układamy je z kwiatów zarówno żywych, jak i sztucznych.

Oprawa muzyczna

Na życzenie Klienta troszczymy się też o profesjonalną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowych: muzyk może zagrać na trąbce lub skrzypcach, może też wystąpić orkiestra.

Klepsydry oraz nekrologi w prasie lokalnej

Zapewniamy wydruk oraz rozwieszenie klepsydr informujących o śmierci. Jeśli sobie Państwo tego życzą, stworzymy też tekst nekrologu do umieszczenia w prasie.

 

usługi pogrzebowe bełchatów

usługi pogrzebowe bełchatów

Zakład Pogrzebowy i Krematorium CARCADIA

Al. Włókniarzy 40

97-400 Bełchatów

Całodobowe telefony:

Tel: 602 615 498
Tel: 601 396 914

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow W tych trudnych dla nas chwilach, firma Carcadia bardzo nam pomogła w załatwieniu wszystkich spraw i formalności, związanych ze sprowadzeniem ciała naszego taty z Francji. Mimo problemów we Francji, zakład stanął na wysokości zadania i wsz... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Magda Kozub
  cudzyslow Polecam tą Firmę, bardzo profesjonalana i kulturalna obsługa.
  starstarstarstarstar
  Mirosław Cieślak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Carcadia Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Bełchatów - Bełchatów