Hades sprowadzenie zmarłych do Polski, transport zmarłych Niemcy

Hades sprowadzenie zmarłych do Polski, transport zmarłych Niemcy - Bonn
Gold

Ulica: Hohe Str. 85

Miasto: Bonn, 53119

Województwo: Dolnośląskie

sprowadzanie zmarłych

 

 

Właścicielem BESTATTUNGEN HADES jest Pan Joachim Gonera. Specjalizuje się ona w organizacji usług kremacyjnych oraz transportu Zmarłych dla repatriantów z Polski, którzy zamieszkali w Niemczech oraz w Europie. BESTATTUNGEN HADES, w celu zapewnienia jak najbardziej kompleksowej obsługi Klientów oraz wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu, działa także jako zakład pogrzebowy z siedzibą w Bonn przy Hohe Str. 85 . Nasze komfortowe biura otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 znajdują się w nowoczesnym budynku, obok którego jest wygodny parking. Zasięgiem działania obejmujemy Niemcy i cały świat.

Nawiążemy współpracę z polskimi firmami w zakresie transportu zmarłych z Niemiec i kremacji ciał na terenie Niemiec. Dopełniamy wszelkich formalności w BRD. Odbieramy ciała z domów, hospicjów i innych miejsc.

transport zwłok

 

pogrzeb bonn

 

BESTATTUNGEN HADES z Bonn to niemiecki zakład pogrzebowy z wieloletnimi tradycjami i bogatym doświadczeniem, wyróżniający się na rynku usług pogrzebowych w Niemczech. Wysoka jakość naszej pracy sprawia, że zaufało nam wiele rodzin mieszkających w Niemczech, jak również rodzin polskojęzycznych. Umiemy bowiem umiejętnie połączyć polskie tradycje i obrzędy z oczekiwaniami, jakie wobec uroczystości pogrzebowych mają osoby, dla których Niemcy stały się drugą ojczyzną. Stąd w naszej ofercie można znaleźć - oprócz form bardziej tradycyjnych, o które proszą Polacy - także formy chętnie praktykowane za granicami naszego kraju, jak np. pogrzeby morskie lub ceremonie złożenia lub rozsypania prochów w lesie pamięci.

 

pogrzeby w morzu

 

Całodobowa profesjonalna i kompleksowa pomoc przy organizacji pogrzebu to nasz wyróżnik. Nasze numery telefonów: +0049/228 - 966 93 63 oraz  +0049/152 298 57 460 są zawsze do Państwa dyspozycji. Prosimy o telefon także przed spotkaniem w naszym biurze.

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe organizując różne rodzaje pochówków. Wśród nich znajdują się pogrzeby tradycyjne, pogrzeby z kremacją, pogrzeby anonimowe,  Seebestattung (pogrzeby na morzu), Waldbestattung (rozsypanie prochow) oraz Diamantbestattung (pogrzeb diamentowy).

 

pogrzeb Niemcy Bonn

 

Specjalizujemy się też w wykonywaniu ekspresowych kremacji w Niemczech i w wysyłce urn do Polski, jak również w międzynarodowym transporcie ciał Zmarłych oraz wszelkich formalnościach z nim związanych. Doradzamy również osobom, które po kremacji same chcą zadbać o transport urny z prochami Bliskiego do kraju, w którym ma nastąpić pochówek. Kierunkami, które obsługujemy najczęściej, są Polska, Czechy, Słowacja oraz inne kraje Europy Wschodniej.

 

transport zmarłych z niemiec

 

Zapewniamy, że zarówno do Osoby Zmarłej, jak i do jego Bliskich zawsze podchodzimy z ogromnym szacunkiem i powagą. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe, życzenia, by jak najgodniej i najpiękniej pożegnać Osobę Zmarłą. Jeśli sobie Państwo życzą - możemy przygotować diament pamięci ze szczypty prochów Zmarłego bądź pukla jego włosów.

 

pogrzeby bonn

 

Wykwalifikowany personel naszego Zakładu Pogrzebowego BESTATTUNGEN HADES z Bonn odznacza się wysoką kulturą osobistą oraz życzliwością, co jest gwarantem rzetelnej profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebu. Pomagamy Państwu całościowo, także w dopełnieniu formalności urzędowych.

Nasz zakład pogrzebowy posiada bogaty wybór trumien, urn oraz kwiatów. Wszystkie są najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

 

kremacje Bonn

 

 

usługi pogrzebowe

 

BESTATTUNGEN HADES Bonn to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • pogrzeby tradycyjne
 • pogrzeby anonimowe
 • pogrzeby z kremacją
 • kremacja w Bonn ( ekspresowo ) i przewóz lub wysyłka prochów
 • pogrzeby na morzu (Seebestattung)
 • ceremonia rozsypania prochów (Waldbestattung)
 • pogrzeb diamentowy - diament pamięci (Diamantbestattung)
 • eksportacja Zmarłych z domów i miejsc zgonu do chłodni
 • formalności urzędowe
 • transport Zmarłych w Niemczech
 • transport Zmarłych do Polski lub granicy państwa polskiego
 • przewóz ciał i prochów z całego świata
 • tłumaczenia przysięgłe

 

Otrzymujemy od 2013 roku certyfikat za opinie na temat naszych usług. Jest to dla nas bardzo ważny wyróżnik na tle innych firm pogrzebowych w Niemczech.

 

opinie Hades Bonn Niemcy

 

 

 

przewóz zwłok z Niemiec

 

BESTATTUNGEN HADES

Joachim Gonera

Hohe Str. 85

53119 Bonn / Tannenbusch

Telefon +49/228 - 966 93 63

kom. +49/152 298 57 460

Faks +49/228 - 850 87 603

info@bestattungenhades.de

Rekomendacje

 • cudzyslow Chciałam z całego serca podziękować za sprawne i profesjonalne załatwienie formalności związanych z kremacją ciała oraz transportem urny z prochami mojego oczyma do Polski.Dziękuję za wsparcie w tak trudnych dla nas chwilach i serdecznie p... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Karina Domińska
  cudzyslow Die Firma Hades/ Herr Gonera macht das scheinbar Unmögliche möglich. Der freundliche und professionelle Kontakt mit ihm war zu jeder Tages- und Nachtzeit möglich. Behördliche Angelegenheiten hat er mit größter Sorgfalt und Erfolg durchgeführt ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Anna Lutz
 • cudzyslow Firma Hades w osobie Pana Joachima z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw tak trudnych...że nie sposób ich wymienić.Niezwykle kontaktowy,serdeczny i dostępny o każdej porze dnia i nocy.Do spraw urzędowych(zarówno w języku polskim jak i ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Anna Strzałka
  cudzyslow Bardzo solidna firma. Pan Joachim dokonuje niemożliwego w kontaktach z urzędnikami niemieckimi. Serdecznie polecam.
  starstarstarstarstar
  Dariusz Pałczyński
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Hades sprowadzenie zmarłych do Polski, transport zmarłych Niemcy - Bonn