LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Hades sprowadzenie zmarłych do Polski

Hades sprowadzenie zmarłych do Polski - Bonn
Gold

Ulica: Hohe Str. 85

Miasto: Bonn, 53119

Województwo: Dolnośląskie

sprowadzanie zmarłych

 

 

Właścicielem BESTATTUNGEN HADES jest Pan Joachim Gonera. Specjalizuje się ona w organizacji usług kremacyjnych oraz transportu Zmarłych dla repatriantów z Polski, którzy zamieszkali w Niemczech. BESTATTUNGEN HADES, w celu zapewnienia jak najbardziej kompleksowej obsługi Klientów oraz wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniu, działa także jako zakład pogrzebowy z siedzibą w Bonn przy Hohe Str. 85 . Nasze komfortowe biura otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 znajdują się w nowoczesnym budynku, obok którego jest wygodny parking. Zasięgiem działania obejmujemy nie tylko Bonn.

Nawiążemy współpracę z polskimi firmami w zakresie transportu zmarłych z Niemiec i kremacji ciał na terenie Niemiec. Dopełniamy wszelkich formalności w BRD. Odbieramy ciała z domów, hospicjów i innych miejsc.

transport zwłok


pogrzeb bonn


BESTATTUNGEN HADES z Bonn to zakład pogrzebowy z wieloletnimi tradycjami i bogatym doświadczeniem, wyróżniający się na rynku usług pogrzebowych w Niemczech. Wysoka jakość naszej pracy sprawia, że zaufało nam wiele rodzin mieszkających w Niemczech, jak również rodzin polskojęzycznych. Umiemy bowiem umiejętnie połączyć polskie tradycje i obrzędy z oczekiwaniami, jakie wobec uroczystości pogrzebowych mają osoby, dla których Niemcy stały się drugą ojczyzną. Stąd w naszej ofercie można znaleźć - oprócz form bardziej tradycyjnych, o które proszą Polacy - także formy chętnie praktykowane za granicami naszego kraju, jak np. pogrzeby morskie lub ceremonie złożenia lub rozsypania prochów w lesie pamięci.


pogrzeby w morzu


Całodobowa profesjonalna i kompleksowa pomoc przy organizacji pogrzebu to nasz wyróżnik. Nasze numery telefonów: +0049/228 - 966 93 63 oraz  +0049/152 298 57 460 są zawsze do Państwa dyspozycji. Prosimy o telefon także przed spotkaniem w naszym biurze.

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe organizując różne rodzaje pochówków. Wśród nich znajdują się pogrzeby tradycyjne, pogrzeby z kremacją, pogrzeby anonimowe,  Seebestattung (pogrzeby na morzu), Waldbestattung (rozsypanie prochow) oraz Diamantbestattung (pogrzeb diamentowy).


pogrzeb Niemcy Bonn


Specjalizujemy się też w wykonywaniu ekspresowych kremacji w Niemczech i w wysyłce urn do Polski, jak również w międzynarodowym transporcie ciał Zmarłych oraz wszelkich formalnościach z nim związanych. Doradzamy również osobom, które po kremacji same chcą zadbać o transport urny z prochami Bliskiego do kraju, w którym ma nastąpić pochówek. Kierunkami, które obsługujemy najczęściej, są Polska, Czechy, Słowacja oraz inne kraje Europy Wschodniej.


transport zmarłych z niemiec


Zapewniamy, że zarówno do Osoby Zmarłej, jak i do jego Bliskich zawsze podchodzimy z ogromnym szacunkiem i powagą. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe, życzenia, by jak najgodniej i najpiękniej pożegnać Osobę Zmarłą. Jeśli sobie Państwo życzą - możemy przygotować diament pamięci ze szczypty prochów Zmarłego bądź pukla jego włosów.


pogrzeby bonn


Wykwalifikowany personel naszego Zakładu Pogrzebowego BESTATTUNGEN HADES z Bonn odznacza się wysoką kulturą osobistą oraz życzliwością, co jest gwarantem rzetelnej profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebu. Pomagamy Państwu całościowo, także w dopełnieniu formalności urzędowych.

Nasz zakład pogrzebowy posiada bogaty wybór trumien, urn oraz kwiatów. Wszystkie są najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

 

kremacje Bonnusługi pogrzebowe

 

BESTATTUNGEN HADES Bonn to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • pogrzeby tradycyjne
 • pogrzeby anonimowe
 • pogrzeby z kremacją
 • kremacja w Bonn ( ekspresowo ) i przewóz lub wysyłka prochów
 • pogrzeby na morzu (Seebestattung)
 • ceremonia rozsypania prochów (Waldbestattung)
 • pogrzeb diamentowy - diament pamięci (Diamantbestattung)
 • eksportacja Zmarłych z domów i miejsc zgonu do chłodni
 • formalności urzędowe
 • transport Zmarłych w Niemczech
 • transport Zmarłych do Polski lub granicy państwa polskiego
 • przewóz ciał i prochów z całego świata
 • tłumaczenia przysięgłe

 

Otrzymujemy od 2013 roku wyróznienie za opinie na temat naszych usług. Jest to dla nas bardzo ważny wyróżnik na tle innych firm pogrzebowych w Niemczech.

 

opinie Hades Bonn Niemcy


 

przewóz zwłok z Niemiec

 

BESTATTUNGEN HADES

Joachim Gonera

Hohe Str. 85

53119 Bonn / Tannenbusch

Telefon +49/228 - 966 93 63

kom. +49/152 298 57 460

Faks +49/228 - 850 87 603

info@bestattungenhades.de

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Hades sprowadzenie zmarłych do Polski - Bonn