LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Bea Stone Urny z duszą - Urny Pogrzebowe, Urny Artystyczne

Bea Stone Urny z duszą - Urny Pogrzebowe, Urny Artystyczne - Częstochowa
Silver

Ulica: Michałowskiego 10

Miasto: Częstochowa, 42-224

Województwo: Śląskie

Bea Stone Urny z duszą - Urny Pogrzebowe, Urny Artystyczne - Częstochowa Michałowskiego 10, Częstochowa beastone.pl Ocena:brak 884 740 240

urny produkcja

 

BEA STONE to firma specjalizująca się w tworzeniu unikalnych urn, które można śmiało nazwać artystycznymi urnami pogrzebowymi. Urny powstają z materiałów naturalnych, z wykorzystaniem elementów ceramiki, drewna oraz metali szlachetnych. Pomysłodawczynią, założycielką i właścicielką BEA STONE jest artysta plastyk - Pani Beata Chlewicka. Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie przy ul. Michałowskiego 10. Działalność Pani Beaty wywarła swój pozytywny wpływ na całą polską branżę funeralną i przyczyniła się do rozwoju kultury pochówków urnowych. Producent urn pogrzebowych -  BEA STONE wielokrotnie brała udział w prestiżowych targach funeralnych na terenie Europy.


urna

Wszystkie urny są wykonywane ręcznie, co sprawia, że są jedyne swoim rodzaju - jedynie z naturalnych materiałów. Ich dobór oraz receptury, stosowane podczas produkcji każdej z urn, jest tajemnicą firmy - a jednocześnie tajemnicą sukcesu, który te urny osiągają na najbardziej prestiżowych targach i wystawach funeralnych w Polsce i za granicą. Wystarczy wspomnieć, że urna "Przemijanie" została nagrodzona na Targach Funeralnych Necroexpo 2015 w Kielcach, natomiast urnę "Kubik" doceniono na kieleckich targach w roku 2017.

urna pogrzebowa

Wyjątkowość pogrzebowych urn artystycznych wykonanych przez BEA STONE z Częstochowy to wynik połączenia nowoczesnego podejścia do formy produktu z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych, a jednocześnie zaawansowanych, rozwiązań. Dlatego też urny te odznaczają się swoistą duszą, co podkreśla też misja firmy, wyrażona w słowach "BEA STONE - urny z duszą".

Urny pogrzebowe wykonywane przez firmę BEA STONE powstają z użyciem materiałów połączonych za pomocą w pełni ekologicznego spoiwa biodegradowalnego. Materiały wykorzystywane do produkcji urn to głównie drewno, stal, miedź, brąz i ceramika. Istnieje też możliwość zabezpieczenia urn powłoką zewnętrzną, która nadaje im 30-letnią odporność m.in. na czynniki atmosferyczne. Tego typu urny są zamawiane głównie przez Klientów w krajach, w których istnieje pozwolenie na przechowywanie urny z prochami Zmarłego np. w domu.

urny pogrzebowe artystyczne

Urny firmy BEA STONE są połączeniem prostej, ale eleganckiej formy z efektownymi zdobieniami. Urny pogrzebowe swoim wyglądem nawiązują do dawnych dzieł włoskich mistrzów rzeźbiarstwa. Dzięki swojemu pięknu w sposób godny podkreślają wyjątkowość Osoby Zmarłej.

Produkty BEA STONE są zupełnie unikalnym, jedynym w swoim rodzaju artystycznym spojrzeniem na dotychczasową ofertę, dostępną na rynku funeralnym. Urny te z pewnością gwarantują zadowolenie rodzin i przewagę nad konkurencyjnymi zakładami pogrzebowymi.

urny artystyczne

producent urn pogrzebowych

 

BEA STONE

Urny z duszą - Producent artystycznych urn pogrzebowych

ul. Michałowskiego 10

42-224 Częstochowa

kom. +48 884 740 240


drewniane urny pogrzebowe

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Bea Stone Urny z duszą - Urny Pogrzebowe, Urny Artystyczne - Częstochowa