LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Bafia Dominik Zakład Pogrzebowy

Bafia Dominik Zakład Pogrzebowy - Wałbrzych
Silver

Ulica: Armii Krajowej 24

Miasto: Wałbrzych, 58-302

Województwo: Dolnośląskie

Bafia Dominik Zakład Pogrzebowy - Wałbrzych Armii Krajowej 24, Wałbrzych centrumpogrzebowewalbrzych.pl Ocena:brak 500 669 070

Wałbrzych pogrzeby

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy EURYDYKA to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży pogrzebowej, wchodząca w skład Centrum Pogrzebowo-Kamieniarskiego DOMINIK BAFIA. Biuro firmy znajduje się w mieście Wałbrzych przy ul. Armii Krajowej 24. Filia znajduje się w mieście Jedlina-Zdrój przy Pl. Zwycięstwa 14. Kolejne filie tego samego zakładu pogrzebowego, znane pod nazwą "OSTATNIA POSŁUGA", znajdują się odpowiednio w miejscowościach: Sokołowsko przy ul. Słonecznej 5 oraz Rościszów 11. Jesteśmy jednak gotowi, aby nieść profesjonalną pomoc mieszkańcom całego województwa dolnośląskiego, a jeśli zajdzie taka potrzeba - to i innych części Polski.

wałbrzych usługi pogrzebowe

Priorytetem Zakładu Pogrzebowego w Wałbrzychu jest poszanowanie Osoby Zmarłej i Rodziny pogrążonej w żałobie. Dlatego misją naszej firmy jest zapewnienie jak największego szacunku dla Zmarłego oraz Jego Bliskich. Dzięki prawie ćwierćwieczu doświadczenia pracy na rzecz Osób Zmarłych oraz ich Rodzin jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych oraz dopilnować wszelkich potrzebnych formalności na każdym ich etapie.

Usługi pogrzebowe przez nas świadczone są kompleksowe, a my jesteśmy gotowi do pomocy Państwu niezależnie od pory roku, dnia czy nocy. Zakład Pogrzebowy DOMINIK BAFIA - EURYDYKA to nie tylko szeroka wiedza w temacie świadczenia usług pogrzebowych, ale także duże doświadczenie. Ten fakt gwarantuje, że zawsze znajdą u nas Państwo oczekiwaną pomoc i wsparcie.

Wśród uroczystości pogrzebowych, przez nas przygotowywanych, są ceremonie religijne oraz świeckie. Bierzemy na siebie dopełnianie formalności - także reprezentując Państwa w urzędach oraz różnych instytucjach. Pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS.

usługi pogrzebowe wałbrzych

Warto podkreślić fakt, że wyróżniające się zakłady pogrzebowe z terenu Wałbrzycha i okolic podejmują chętnie współpracę z naszym Zakładem Pogrzebowym. W ten sposób powstała szeroka sieć kontaktów, dzięki której możemy zapewnić Państwu ekspresową i profesjonalną obsługę na terenie Wałbrzycha, Jedliny-Zdroju, Sokołowska, Rościszowa oraz okolic. Na tym wspólnym działaniu zyskują przede wszystkim nasi Klienci, którzy wszystkie konieczne usługi pogrzebowe mają w zasięgu ręki.

Wszyscy pracownicy firmy pogrzebowej odznaczają się wyrozumiałościa, życzliwością, uczciwością i zaangażowaniem w swoje obowiązki zawodowe. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów i usług pogrzebowych: począwszy od bogatego asortymentu trumien, urn i krzyży po międzynarodowy i krajowy transport zwłok. Zapewniamy także oprawę muzyczną oraz florystyczną dla pogrzebów organizowanych przez Zakład Pogrzebowy DOMINIK BAFIA.

pogrzeby w wałbrzychu

Zakład Pogrzebowy jedlina zdrój

Usługi pogrzebowe DOMINIK BAFIA Wałbrzych i okolice to m.in.:

  • przygotowanie Zmarłego do pochówku
  • formalności urzędowe
  • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych
  • fotografowanie i filmowanie ceremonii pogrzebowych
  • usługi kamieniarskie
  • pomoc w organizacji styp
  • trumny
  • urny

zakłady pogrzebowe

Pan Dominik Bafia, znany wśród okolicznych mieszkańców z empatii i chęci niesienia pomocy innym,
jest właścicielem zakładów pogrzebowych w miejscowościach:

Wałbrzych, Jedlina Zdrój, Sokołowsko i Rościszów.

zakład pogrzebowy wałbrzych

dom pogrzebowy

pogrzeb

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Bafia Dominik Zakład Pogrzebowy - Wałbrzych