LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Atena Zakład Pogrzebowy

Atena Zakład Pogrzebowy - Kraków
Silver

Ulica: Bochnaka 15a

Miasto: Kraków, 30-698

Województwo: Małopolskie

Atena Zakład Pogrzebowy - Kraków Bochnaka 15a, Kraków atenakrakow.com Ocena:brak 792 104 024

zakład pogrzebowy kraków

Zakład Pogrzebowy ATENA działa od ponad 15 lat na terenie Krakowa i okolic. Zakład ATENA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na niezmiennie wysokim poziomie i zawsze służy wsparciem w trudnych chwilach dla rodzin osób zmarłych. Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych ATENA mieści się w Krakowie przy ul. prof. A. Bochnaka 15a ( Podgórze Duchackie / Swoszowice ).

zakład pogrzebowy

Firma pogrzebowa ATENA stara się zawsze maksymalnie angażować w organizację uroczystości żałobnych - w swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na trzy kwestie: korzystne dla Klienta ceny, godność Zmarłego wraz z szacunkiem dla Bliskich oraz elegancka oprawa uroczystości pogrzebowych. Są to dla nas nieodwołalne warunki do tego, aby ceremonia pogrzebowa była przygotowana perfekcyjnie. Wypełnienie tych warunków gwarantuje profesjonalna kadra, która otacza troską każdego Klienta. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i spieszymy z pomocą w czynnościach urzędowych. Nasz wykwalifikowany pracownik może odwiedzić Państwa w domu, a także towarzyszyć Państwu jako asystent i kierowca firmowego samochodu w czasie załatwiania niezbędnych formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzach.

zakłady pogrzebowe

Świadczymy usługi pogrzebowe przez całą dobę pod numerem telefonu - 12 654 96 08


usługi pogrzebowe podgórze duchackie

Zakład Pogrzebowy - ATENA to miejsce, gdzie przez cały tydzień całą dobę otrzymają Państwo pomoc, a także odpowiedzi na każde pytanie, dotyczące ceremonii żałobnej. Organizujemy pogrzeby wyznaniowe i świeckie, pochówki tradycyjne oraz kremacje. Wszelkie usługi pogrzebowe wykonywane przez nasz Zakład Pogrzebowy są bezgotówkowe oraz kredytowane z zasiłków wypłacanych przez ZUS i KRUS. Jeśli łączna kwota kosztów pogrzebu okaże się niższa od wysokości zasiłku - Klient otrzymuje różnicę jeszcze przed pogrzebem.

Pomagamy w wyborze trumien, urn, tabliczek oraz wieńców. Proponujemy też bogatą ofertę wieńców i wiązanek kwiatowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy, że kwiaty - które sprowadzamy zawsze na życzenie Klienta - są świeże oraz, co ważne, zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień florystycznych. Przygotujemy każdą formę florystyczną, jaką sobie tylko Państwo zażyczą.

Na Państwa prośbę zajmujemy się też drukiem i rozwieszeniem klepsydr. Jesteśmy również w stanie zlecić umieszczenie nekrologu w dowolnej prasie.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem i karawanami zapewniamy transport Zmarłych na terenie Krakowa, województwa małopolskiego oraz całego kraju. Jesteśmy też w stanie zorganizować międzynarodowe usługi transportowe, dzięki współpracy z firmą posiadającą ogromne doświadczenie w tej usłudze pogrzebowej.

usługi pogrzebowe Kraków

Dodatkowa oprawa ceremonii żałobnej zapewniana przez Zakład Pogrzebowy "Atena" to:

 • mistrz ceremonii pogrzebowej
 • oprawa muzyczna
 • nagłośnienie na cmentarzu
 • fotografowanie ceremonii pogrzebowej
 • ...spełnienie innych, niestandardowych, życzeń Klienta

ATENA - Usługi pogrzebowe w Krakowie i okolicach to min:

 • uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów
 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • formalności i zasiłki pogrzebowe
 • kremacja
 • trumny i urny
 • pełen wybór akcesoriów pogrzebowych
 • transport Zmarłych w Polsce i poza granicami
 • przewóz gości żałobnych

 

 

 

pogrzeby

Zakład Pogrzebowy „Atena”

30-698 Kraków

( Swoszowice - Podgórze Duchackie )

ul.Bochnaka 15 a

TEL: 12 654 96 08

TEL: 792 104 024

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Atena Zakład Pogrzebowy - Kraków