ARCHON Zakład Pogrzebowy Wrocław

ARCHON Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław
Gold

Ulica: Trzebnicka 64

Miasto: Wrocław, 50-231

Województwo: Dolnośląskie

ARCHON Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław Trzebnicka 64, Wrocław zaklad-pogrzebowy.com.pl Ocena:brak 71 395 02 13

zakład pogrzebowy ARCHON Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy ARCHON we Wrocławiu to rodzinna firma, która powstała tuż po II Wojnie Światowej. Od tego czasu nieprzerwanie spełnia swoją misję, którą jest organizacja pogrzebów pełnych szacunku. To właśnie wieloletnie doświadczenie i empatia sprawiły, że zakład pogrzebowy ARCHON jest w oczach mieszkańców Wrocławia synonimem profesjonalizmu.

 

zakład pogrzebowy Kleczków, Ołbin, Nadodrze

 

Zakład Pogrzebowy ARCHON to najstarsza firma, na terenie Wrocławia i okolic, oferująca usługi pogrzebowe. Początkowo zakład usług pogrzebowych miał tylko jedno biuro, dziś możemy poszczycić się 14 oddziałami, w tym dwoma spoza Wrocławia. Wszystko po to, aby być bliżej tych, którzy pragną zorganizować godny pogrzeb Bliskiej Osobie. Jedno z naszych biur we Wrocławiu znajduje się w bezpośredniej bliskości trzech dzielnic - Kleczków, Ołbin i Nadodrze - przy ul. Trzebnickiej 64. 

 

zakłady pogrzebowe Wrocław

 

usługi pogrzebowe Archon

 

Nasz zakład pogrzebowy od pokoleń organizuje pogrzeby tradycyjne z trumną oraz urnowe. Od lat wsłuchujemy się w potrzeby rodzin, dzięki czemu potrafimy wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Nasi pracownicy do każdego pogrzebu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Każda decyzja podjęta jest na podstawie oczekiwania rodziny.

Śmierć i żałoba bliskich są wydarzeniami wyjątkowo smutnymi. Nikt, tak jak my, nie zdaje sobie sprawy, jaki to bolesny i kruchy czas w życiu każdego człowieka. Dlatego jesteśmy z Państwem i staramy się służyć naszym wsparciem. Odpowiadamy na wszystkie pytania i staramy się rozwiać każdą wątpliwość. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na nas można liczyć, o czym przekonało się już kilka pokoleń mieszkańców Wrocławia.

Dbamy aby każdy pogrzeb był przeprowadzony z należytym szacunkiem i godnością. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie prywatne kaplice. W każdej z nich może odbyć się nocne czuwanie, ceremonia świecka lub wyznaniowa. Kaplica to również miejsce, w którym najbliższa rodzina może pożegnać się ze swoim Bliskim przed spopieleniem ciała.

Wiemy, jak ważne jest przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej w zgodzie ze światopoglądem, który wyznawał za życia Zmarły. Dlatego w Zakładzie Pogrzebowym ARCHON we Wrocławiu organizujemy godne pożegnanie w zgodzie z obrzędami każdej religii. W przypadku ceremonii świeckiej, za przeprowadzenie pogrzebu odpowiada doświadczony Mistrz Ceremonii, który w najpiękniejszych słowach pożegna drugiego człowieka.

 

usługi pogrzebowe

 

Wiemy, że na przeprowadzenie wzorowego pogrzebu, wpływa każdy element, nawet ten najmniejszy. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe, które realizujemy z największą skrupulatnością. W naszym Zakładzie Pogrzebowym ARCHON organizujemy profesjonalne pogrzeby przeprowadzone od A do Z, międzynarodowy transport ciał i prochów, pomoc we wszystkich formalnościach pogrzebowych, nowoczesny i profesjonalny sprzęt, w tym nowoczesne luksusowe karawany lub stuletni karawan konny - jedyny taki pojazd we Wrocławiu i okolicach.

Nasze wieloletnie doświadczenie i ogromny profesjonalizm został nagrodzony wieloma certyfikatami. Jednym z nich jest zezwolenie na świadczenie usług pogrzebowych oraz sprowadzenie ciał z zagranicy - dokładnie z Francji. Taka zgoda pozwala na przetransportowanie ciała bez konieczności pomocy pośredników. Dla rodzin oznacza to mniej formalności oraz niższe koszty usługi.

 

zakład pogrzebowy

 

Od 2013 roku zakład pogrzebowy ARCHON posiada własne prosektorium, w którym na zlecenie szpitala specjalistycznego im. A. Falkiewicza oraz rodzin osób zmarłych odbywają się sekcje. W prosektorium znajduje się najnowocześniejszy sprzęt, a także pracuje wykwalifikowany specjalista, co umożliwia przeprowadzenie balsamacji zwłok o każdej porze dnia.

Mamy możliwość wypełnienia każdego zadania z ogromną dyskrecją i taktem. Dlatego w naszym zakładzie oferowane są usługi, które do niedawna były praktykowane wyłącznie na Zachodzie. Na Państwa prośbę dajemy możliwość skorzystania z tzw. funeral planning. Jest to usługa, w której osoby - nie tylko starsze i schorowane, ale także każdy, nawet w sile wieku - może zaplanować własne ostatnie pożegnanie. Takie działanie odciąży rodzinę zarówno w kwestiach finansowych, jak i psychicznych. Mogą u nas Państwo także skorzystać z porad psychologa lub radcy prawnego.

Ponadto oferujemy również dezynfekcję mieszkań lub domów po zgonach ich mieszkańców.

 

usługi pogrzebowe Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy ARCHON dba o nieustanny rozwój, między innymi poprzez wprowadzanie najnowszych rozwiązań i korzystanie z najnowocześniejszych technologii, również internetowych. Takim rozwiązaniem są m.in. wirtualne nekrologi, które umieszczane są na naszej stronie internetowej - i dzięki którym Rodzina Zmarłego może w sposób szybki i niezwykle prosty poinformować o śmierci Bliskiej Osoby i o jej pogrzebie.

 

nekrologi wirtualne wrocław

 

 

usługi pogrzebowe Kleczków, Ołbin, Nadodrze

 

Zakład pogrzebowy ARCHON przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu ( dzielnice Kleczków, Ołbin, Nadodrze ) to całodobowe wsparcie, eksportacje zmarłych i następujące usługi pogrzebowe:

 • pochówki świeckie i wyznaniowe,
 • organizacja pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych,
 • międzynarodowy transport ciał i prochów,
 • nowoczesny internetowy nekrolog,
 • balsamacja,
 • budowa grobowców i prace kamieniarskie,
 • ekshumacje,
 • sprzątanie grobów,
 • dezynfekcja mieszkań,
 • pomoc prawnika,
 • pomoc psychologa,
 • funeral planning,

 

firmy pogrzebowe we wrocławiu

 

zakłady pogrzebowe Wrocław Kleczków, Ołbin, Nadodrze

 


Zakład Pogrzebowy ARCHON

ul. Trzebnicka 64

50-231 Wrocław

Tel: 71 395 02 13

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ARCHON Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław