LogowanieLOGOWANIELogowanieRejestracjaREJESTRACJA

APOKALIPSA Zakład Pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki

APOKALIPSA Zakład Pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Silver

Ulica: Zakroczymska 44

Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki, 05-140

Województwo: Mazowieckie

APOKALIPSA Zakład Pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki Zakroczymska 44, Nowy Dwór Mazowiecki apokalipsa-sc.pl Ocena:brak 602 323 822   602 261 953

zakłady pogrzebowe w nowym dworze mazowieckim

nowy dwór mazowiecki pogrzeb

Zakład Pogrzebowy APOKALIPSA od 1992 roku pozostaje do dyspozycji wszystkich rodzin na terenie województwa mazowieckiego. Staramy się być ważnym punktem odniesienia i prawdziwym wsparciem dla wszystkich, którzy zechcą nam zaufać w trudnym momencie straty Kochanej Osoby.

Misją firmy APOKALIPSA jest towarzyszenie Państwu w organizacji pogrzebów różnych rodzajów - poprzez zaangażowanie, kompetencje i dyskrecję, z którą odnosimy się do wszystkich proszących nas o pomoc w chwilach żałoby.

W mieście Nowy Dwór Mazowiecki posiadamy dwa biura: przy ul. Zakroczymskiej 44 oraz przy ul. Maksymiliana Kolbego 14 czyli w dzielnicy Modlin Górka. W każdym z nich spotkają Państwo życzliwych pracowników, dzięki którym przygotowanie uroczystości pogrzebowych Drogich Zmarłych przebiegnie sprawnie, z uwzględnieniem Państwa życzeń i sugestii oraz w atmosferze empatii.

usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. Zapewniamy też najwyższą jakość usług pogrzebowych oraz elastyczność w dostosowaniu się do zróżnicowanych potrzeb Klientów. To wszystko sprawia, że liczni Klienci obdarzają nas zaufaniem i wybierają Zakład Pogrzebowy APOKALIPSA do obsługi ceremonii żałobnych ich Bliskich.

Nasz profesjonalizm przejawia się nie tylko w sprawnej organizacji pogrzebów, ale i w staraniu, aby wspomóc Państwa w sprawach urzędowych. Choć jest to dla nas nie tyle formalność, co raczej okazja, aby realnie okazać nasze zainteresowanie i troskę. Podobnie, jak umożliwienie bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu - co znacznie, zwłaszcza od strony Klienta, upraszcza procedury.

Zakład Pogrzebowy APOKALIPSA dysponuje karawanami, dostosowanymi nie tylko do przewozu Zmarłych w czasie samych uroczystości żałobnych, ale także przeznaczonymi do świadczenia usług transportu Zmarłych na terenie Polski, Europy i świata.

zakład pogrzebowy nowy dwór mazowiecki

 

Posiadamy także własną nowoczesną chłodnię, połączoną z profesjonalnym zapleczem. W dniu pogrzebu mogą Państwo zaś pożegnać się z Osobą Zmarłą w kameralnej atmosferze eleganckiej kaplicy przedpogrzebowej.

zakład usług pogrzebowych

Prowadzimy własną kwiaciarnię oraz dysponujemy wykwalifikowanymi florystami, co pozwala nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i prośby, starając się zawsze przygotować wieńce i wiązanki kwiatów, odpowiadające dokładnie życzeniom naszych Klientów. Wykonujemy wieńce na trumny i wiązanki na urny.

Zakład Pogrzebowy APOKALIPSA pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę - cały rok. W ten sposób jesteśmy zawsze wierni naszej misji pomagania osobom przeżywającym bolesne chwile po śmierci Najbliższej Osoby. Czynimy to nie tylko z zawodowego obowiązku, ale z ludzkiego pragnienia bycia blisko Osób, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w najbardziej delikatnych momentach ich życia.

dom pogrzebowy nowy dwór mazowiecki

APOKALIPSA ZAKŁAD POGRZEBOWY w Nowym Dworze Mazowieckim to m.in. :

  • uroczystości żałobne wszystkich rodzajów
  • wsparcie w formalnościach pogrzebowych
  • własna chłodnia z zapleczem oraz kaplica przedpogrzebowa
  • kremacje
  • trumny, urny, krzyże, tabliczki oraz dewocjonalia
  • własna kwiaciarnia
  • transport Zmarłych - Polska i świat
  • oprawa muzyczna i multimedialna pogrzebu
  • ekshumacje

modlin górka pogrzeb

usługi pogrzebowe

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Zakroczymska 44

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Filia Modlin Górka

ul. Kolbego 14

 

Siedziba w Legionowie

ul. Jagiellońska 66

05-120 Legionowo

 

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
APOKALIPSA Zakład Pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki