LogowanieLOGOWANIELogowanieRejestracjaREJESTRACJA

ANUBIS Krematorium Jelenia Góra

ANUBIS Krematorium Jelenia Góra - Jelenia Góra
Silver

Ulica: Sudecka 68 A

Miasto: Jelenia Góra, 58-500

Województwo: Dolnośląskie

ANUBIS Krematorium Jelenia Góra - Jelenia Góra Sudecka 68 A, Jelenia Góra www.anubis-pogrzeby.pl Ocena:brak 601 748 441

krematorium jelenia góra

 

jelenia góra kremacje

Krematorium należące do Zakładu Pogrzebowego ANUBIS to obiekt, który jest najnowocześniejszym tego typu w Jeleniej Górze oraz województwie dolnośląskim. Dla wygody naszych Klientów krematorium ANUBIS znajduje się w bezpośredniej bliskości parkingu nowego cmentarza w mieście Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej 68A.

W krematorium firmy ANUBIS znajduje się w pełni automatyczny piec najnowszej generacji, który zapewnia przeprowadzenie procesu kremacji w sposob szybki, a jednocześnie bezpieczny dla ludzi oraz dla środowiska naturalnego.

Przed rozpoczęciem procesu kremacji istnieje możliwość pożegnania Rodziny i przyjaciół ze Zmarłym. Odbywa się ono w przestronnej, eleganckiej sali pożegnań. Jest ona zaplanowana w taki sposób, aby osoby, które uczestniczą osobiście w ceremonii miały możliwość towarzyszenia Zmarłemu w ostatnich ziemskich chwilach. Dajemy jednak także taką możliwość osobom nieobecnym na uroczystości z różnych powodów. Poprzez szybkie łącze internetowe - oraz chronioną transmisję - mają one okazję towarzyszyć swoim Bliskim w tych trudnych momentach.

W krematorium ANUBIS kremacje mogą odbywać się w obecności Rodziny i Przyjaciół Zmarłego - bądź też niezależnie od tej obecności, jeśli takie jest życzenie.

usługi pogrzebowe jelenia góra

Zakład Pogrzebowy ANUBIS zajmuje się nie tylko kompleksowym przeprowadzeniem uroczystości pogrzebowych z kremacją w krematorium ANUBIS, ale również wszystkimi formalnościami urzędowymi. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych oraz kwiatów.

usługi pogrzebowe

pogrzeb w jeleniej górze

ANUBIS

Jelenia Góra

Dom Pogrzebowy i Krematorium

ul. Sudecka 68A

tel. 601 748 441

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ANUBIS Krematorium Jelenia Góra - Jelenia Góra
Kategorie: