LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

ANIMUS Zakład Pogrzebowy

ANIMUS Zakład Pogrzebowy - Grudziądz
Silver

Ulica: Wybickiego 44

Miasto: Grudziądz, 86-300

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

ANIMUS Zakład Pogrzebowy - Grudziądz Wybickiego 44, Grudziądz animus-grudziadz.pl Ocena:starstarstarstarstar 56 46 841 53

zakład pogrzebowy grudziądz

zakład pogrzebowy

Dom Pogrzebowy ANIMUS powstał, aby pomagać w trudnych chwilach po utracie bliskiej osoby. Świadczymy najwyższej jakości usługi pogrzebowe na terenie Grudziądza i w jego sąsiedztwie. Właścicielką i osobą niosącą pomoc, każdego dnia, jest Pani Małgorzata van Enckevort.

Od początku istnienia Zakład Pogrzebowy Grudziądz - ANIMUS, dokładamy wszelkich starań, aby każda uroczystość pogrzebowa była niepowtarzalnym, pełnym powagi, wydarzeniem. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Każdy z pracowników zakładu pogrzebowego odznacza się postawą pełną empatii i otwartości względem rodziny, powierzającej nam zorganizowanie ostatniego pożegnania.

Misją naszego zakładu pogrzebowego z Grudziądza, jest zachowanie zawsze najwyższych standardów etycznych i zawodowych w organizacji pogrzebów – niezależnie od kondycji finansowej Klientów. Państwo decydujecie, z których usług pogrzebowych i w jakiej formie chcecie skorzystać, a my dostosowujemy się zawsze do Państwa oczekiwań.

usługi pogrzebowe w grudziądzu

pogrzeby grudziądz

Usługi Pogrzebowe świadczymy całą dobę - całodobowy numer telefonu - 56 46 841 53


Dom Pogrzebowy ANIMUS posiada własną chłodnię oraz nowoczesne zaplecze, gdzie w godnych warunkach certyfikowani pracownicy z pełnym szacunkiem przygotowują ciało Zmarłego do ceremonii żałobnej.

Organizujemy pogrzeby zarówno wyznaniowe, jak i świeckie – którym przewodniczy Mistrz Ceremonii. Mistrz Ceremonii może również wziąć udział w pogrzebie religijnym, aby ubarwić go recytacją wiersza, sentecji, czy mową pogrzebową. W naszym zakładzie pogrzebowym w Grudziądzu znajduje się piękna sala pożegnań, w której Rodzina i Przyjaciele mogą w spokoju spędzić ostatnie chwile ze Zmarłym.

Nasi pracownicy skrupulatnie doradzą przy wyborze wzorów i modeli trumien, wykonanych z trwałego drewna dębowego i sosnowego. Niezależnie od ceny naszych trumien wynikającej z użytego do budowy materiału, wszystkie wykonane są w sposób niezwykle staranny i solidny, z dbałością o szczegóły.

W naszej firmie pogrzebowej mogą Państwo wybrać elegancką urnę: granitową, ceramiczną, szklaną, metalową lub drewnianą. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji kremacji w Grudziądzu i na terenie okolicznych miejscowości. Współpracujemy z najlepszym certyfikowanym krematorium w okolicy i zawsze pilnujemy wszelkich szczegółów oraz procesów związanych z kremacją.

Dbamy z wielką troską o piękno pogrzebu, czy to tradycyjnego czy kremacji, dlatego oferujemy także bogaty wybór wieńców i wiązanek kwiatowych. Dekoracje kwiatowe są w naszej tradycji bardzo ważne, dlatego poświęcamy im wiele uwagi.

Jako jedyny zakład pogrzebowy w Grudziądzu posiadamy w pełni profesjonalne wyposażone zaplecze kuchenno-restauracyjne, które pozwala na samodzielną organizację konsolacji (styp) do 130 osób. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki, do których przygotowania używamy produktów tylko najwyższej jakości. W trakcie rodzinnego spotkania istnieje też możliwość wspomnień o Osobie Zmarłej w formie projekcji materiałów audiowizualnych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego projektora multimedialnego.

Celem stawianym przez Panią Małgorzatę i cały zespół prowadzący zakład pogrzebowy jest godność i szacunek, którym chcemy przepełnić te ostatnie chwile, spędzone z Państwa Bliskimi podczas ich ostatniej podróży. Składamy na Państwa ręce swoje wsparcie i pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu, nawet po zakończeniu uroczystości.

usługi pogrzebowe

W siedzibie Domu Pogrzebowego ANIMUS przy ulicy Wybickiego 44 w Grudziądzu uzyskają Państwo wszelkie wsparcie. Wystarczy zadzwonić, by uzyskać kompetentną pomoc pracowników naszego Zakładu Pogrzebowego z Grudziądza. Udzielimy szczegółowo odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe w Grudziądzu i okolicy:

 • trumny, urny - bogaty wybór zarówno pod wzgledem wykonania jak i ceny
 • własna chłodnia
 • kosmetyka Zmarłego
 • elegancki karawan pogrzebowy marki Mercedes
 • wypłata zasiłku pogrzebowego
 • sala pożegnań
 • kwiaty, wiązanki, wieńce
 • klepsydry
 • fotograf
 • bus do przewozu gości
 • elektryczna winda pogrzebowa zarówno do trumien, jak i urn
 • elegancki namiot pogrzebowy
 • stypy

firma pogrzebowa

Zakład Pogrzebowy ANIMUS jest od początku swojej działalności członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych. W Grudziądzu znajduje się wiele zakładów pogrzebowych, ale nie wszystkie firmy pogrzebowe świadczą usługi na wysokim poziomie. W tej trudnej chwili prosimy o zaufanie - o to, aby pozwolili nam Państwo sobie towarzyszyć.

 

dom pogrzebowy

zakład usług pogrzebowych


Dom Pogrzebowy Grudziądz - ANIMUS

Małgorzata van Enckevort

ul. Wybickiego 44

86-300 Grudziądz

Nasz całodobowy numer telefonu jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu - 56 46 841 53


Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo rzetelna i solidna firma.Pełen profesjonalizm od momentu pojawienia się w biurze.Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.Obsługa bardzo życzliwa i taktowna.Pani Małgorzata wspaniała.Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom firmy.
  starstarstarstarstar
  Jarosław Klawiter
  cudzyslow Według mnie bardzo ok, jeszcze z zasiłku zostały środki. Polecam
  starstarstarstarstar
  Paweł
 • cudzyslow Bez zbytniego patosu, z wyczuciem chwili, taktem i wielką pomocą w tych jakże trudnych dla nas chwilach nie tylko ze strony właścicieli ale także każdego z pracowników. Począwszy od formalności w urzędach aż po stypę. Zgodnym zdaniem wsz... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Janusz Skowroński
  cudzyslow Polecam zakład pogrzebowy Animus - nie czułam się naciągana. Wszystko odbyło się bardzo spokojnie.
  starstarstarstarstar
  Jadwiga S.
 • cudzyslow Pani Małgorzata pomogła mi pożegnać bliską osobę. Ceremonia była dokładnie taka o jaką prosiłem co w przypadku Grudziądza nie jest oczywiste. Szczerze Polecam
  starstarstarstarstar
  Janusz K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ANIMUS Zakład Pogrzebowy - Grudziądz