LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz

ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Grudziądz
Silver

Ulica: Wybickiego 44

Miasto: Grudziądz, 86-300

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

zakład pogrzebowy grudziądz

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Animus Grudziądz powstał, aby pomagać w trudnych chwilach po utracie bliskiej osoby. Świadczymy najwyższej jakości usługi pogrzebowe na terenie miasta Grudziądz i w jego sąsiedztwie. Właścicielką tego wyjątkowego Zakładu Pogrzebowego w Grudziądzu, jest Pani Małgorzata van Enckevort.

Zakład Pogrzebowy Grudziądz

Od początku istnienia Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Animus, dokładamy wszelkich starań, aby każda uroczystość pogrzebowa była niepowtarzalnym, pełnym powagi, wydarzeniem. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Każdy z pracowników zakładu pogrzebowego odznacza się postawą pełną empatii i otwartości względem rodziny, powierzającej nam zorganizowane ostatniego pożegnania.

Misją naszego zakładu pogrzebowego z Grudziądza,  jest zachowanie zawsze najwyższych standardów etycznych i zawodowych w organizacji pogrzebów – niezależnie od kondycji finansowej Klientów. Państwo decydujecie, z których usług pogrzebowych i w jakiej formie chcecie skorzystać, a my dostosowujemy się zawsze do Państwa oczekiwań.

usługi pogrzebowe grudziądz

pogrzeby grudziądz

Usługi Pogrzebowe świadczymy całą dobę - całodobowy numer telefonu - 56 46 841 53


Dom Pogrzebowy Animus Grudziądz posiada własną chłodnię oraz nowoczesne zaplecze, gdzie w godnych warunkach certyfikowani pracownicy z pełnym szacunkiem przygotowują ciało Zmarłego do ceremonii żałobnej.

Organizujemy pogrzeby zarówno wyznaniowe, jak i świeckie – którym przewodniczy Mistrz Ceremonii. Mistrz ceremoni może równierz wziąść udział w pogrzebie religijnym aby ubarnić go recytacja wiersza, sentecji, czy mową pogrzebową. W Zakładzie Pogrzebowym w Grudziądzu znajduje się piękna sala pożegnań, w której Rodzina i Przyjaciele mogą w spokoju spędzić ostatnie chwile ze Zmarłym.

Nasi pracownicy skrupulatnie doradzą przy wyborze wzorów i modeli trumien, wykonanych z trwałego drewna dębowego i sosnowego. Niezaleznie od ceny naszych trumien wynikającej z użytego do budowy materiału, wszystkie wykonane są w sposób niezwykle staranny i solidny, z dbałością o szczegóły.

W Zakładzie Pogrzebowym w Grudziądzu mogą Państwo wybrać elegancką urnę: granitową, ceramiczną, szklaną, metalową lub drewnianą. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji kremacji w Grudziądzu i na terenie okolicznych miejscowości. Współpracujemy z najlepszym certyfikowanym krematorium w okolicy i zawsze pilnujemy wszelkich szczegółów i procesów związanych z kremacją.

Dbamy z wielką troską o piękno pogrzebu, czy to tradycyjnego czy kremacji, dlatego oferujemy także bogaty wybór wieńców i wiązanek kwiatowych. Dekoracje kwiatowe są w naszej tradycji bardzo ważne dlatego poświecamy im wiele uwagi.

Jako jedyny Zakład Pogrzebowy w Grudziądzu posiadamy w pełni profesjonalne wyposażone zaplecze kuchenno-restauracyjne, które pozwala na samodzielną organizację konsolacji (styp) do 130 osób. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki, do których przygotowania używamy produktów tylko najwyższej jakości. W trakcie rodzinnego spotkania istnieje też możliwość wspomnień o Osobie Zmarłej w formie projekcji materiałów audiowizualnych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego projektora multimedialnego.

Celem stawianym przez Panią Małgorzatę i cały zespół prowadzący zakład pogrzebowy jest godność i szacunek którym chcemy przepełnic te ostatnie chwile spędzone z Państwa Bliskimi podczas ich ostatniej podróży. Składamy na Państwa ręce swoje wsparcie i pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu, nawet po zakończeniu uroczystości.

usługi pogrzebowe

W siedzibie Domu Pogrzebowego Animus przy ulicy Wybickiego 44 w Grudziądzu uzyskają Państwo wszelkie wsparcie.Wystarczy zadzwonić, by uzyskać kompetentną pomoc pracowników naszego Zakładu Pogrzebowego w Grudziądzu. Udzielimy szczegółowo odpowiedźi na wszelkie pytania związane z organizacją pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe Grudziądz

 • trumny, urny - bogaty wybór zarówno pod wzgledem wykonania jak i ceny
 • własna chłodnia
 • kosmetyka zmarłego
 • sala pożegnań
 • kwiaty, wiązanki, wieńce
 • klepsydry
 • fotograf
 • bus do przewozu gości
 • elektryczna winda pogrzebowa zarówno do trumien jak i urn
 • elegancki namiot pogrzebowy
 • stypy

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ANIMUS Grudziądz jest od początku swojej działalności członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych. W Grudziądzu znajduje się wiele zakładów pogrzebowych ale nie wszystkie firmy pogrzebowe świadczą usługi na wysokim poziomie. W tej trudnej chwili, prosimy aby pozwolili nam Państwo sobie towarzyszyć.

 

zakłady pogrzebowe grudziądz

zakład usług pogrzebowych

Dom Pogrzebowy Grudziądz - ANIMUS

Małgorzata van Enckevort

ul. Wybickiego 44

86-300 Grudziądz

Nasz całodobowy numer telefonu jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu - 56 46 841 53

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Bez zbytniego patosu, z wyczuciem chwili, taktem i wielką pomocą w tych jakże trudnych dla nas chwilach nie tylko ze strony właścicieli ale także każdego z pracowników. Począwszy od formalności w urzędach aż po stypę. Zgodnym zdaniem wsz... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Janusz Skowroński
  cudzyslow Polecam zakład pogrzebowy Animus - nie czułam się naciągana. Wszystko odbyło się bardzo spokojnie.
  starstarstarstarstar
  Jadwiga S.
 • cudzyslow Pani Małgorzata pomogła mi pożegnać bliską osobę. Ceremonia była dokładnie taka o jaką prosiłem co w przypadku Grudziądza nie jest oczywiste. Szczerze Polecam
  starstarstarstarstar
  Janusz K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ANIMUS Zakład Pogrzebowy Grudziądz - Grudziądz