Andrzej Głomb Zakład Pogrzebowy

Andrzej Głomb Zakład Pogrzebowy - Lubliniec
Silver

Ulica: Powstańców Śląskich 7

Miasto: Lubliniec, 42-700

Województwo: Śląskie

Andrzej Głomb Zakład Pogrzebowy - Lubliniec Powstańców Śląskich 7, Lubliniec ostatniadroga.com.pl Ocena:brak 603 687 686   (34) 353 10 59

pogrzeby lubliniec

 

usługi pogrzebowe lubliniec


Zakład Pogrzebowy OSTATNIA DROGA, którego założycielem i właścicielem jest Pan Andrzej Głomb, powstał w Lublińcu na początku lat 90 - tych. Biuro naszego Zakładu Pogrzebowego znajduje się w mieście Lubliniec przy ul. Powstańców Śląskich 7Zakład Pogrzebowy Andrzej Głomb swoją renomę zawdzięcza od samego początku zespołowi pracowników oraz ich kompetencji i uczciwości.


pogrzeb w lublińcu funer

 

Przez cały czas gromadziliśmy doświadczenia oraz poszerzaliśmy wiedzę w różnych wymiarach branży pogrzebowej. Dzięki temu udało się nam wypracować wizerunek firmy, która jest uczciwa, rzetelna i godna zaufania. Są to cechy, dzięki którym odnieśliśmy sukces w branży pogrzebowej. Świadectwem uzyskanego zaufania są liczne zlecenia od Klientów, którym już daliśmy się poznać z najwyższej jakości usług pogrzebowych. Za wszystkie Państwa polecenia serdecznie dziękujemy.

Wielokrotnie przygotowywaliśmy uroczystości pogrzebowe zarówno religijne,  świeckie, z konduktem - trumną oraz kremacje.

Dopilnujemy formalności w urzędach, kancelariach oraz w biurach cmentarzy. Zajmujemy się wypłatą zasiłków pogrzebowych. Jeśli z różnych względów nie są w stanie Państwo dotrzeć do naszego biura - nasi pracownicy dotrą na wskazane miejsce, by tam w spokoju omówić wszystkie szczegóły. Nasi żałobnicy są schludnie i elegancko ubrani, oraz - co najważniejsze - wiedzą, jak się zachować podczas pogrzebu.

Pełnimy całodobowy dyżur - przyjmujemy zgłoszenia zgonów oraz wykonujemy eksportację do naszej nowoczesnej chłodni. Z najwyższym szacunkiem zajmujemy się ciałem osoby Zmarłej, przygotowując je do dnia pogrzebu.

W naszym Zakładzie Pogrzebowym uzyskają Państwo nie tylko niezbędne wsparcie, ale także profesjonalne porady dotyczące wyboru trumny, urny, krzyża, tabliczki, treści nekrologu czy klepsydry. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami przygotujemy kompozycje kwiatowe według Państwa życzeń oraz sugestii.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA DROGA dysponuje eleganckimi karawanami oraz doświadczonymi kierowcami. Świadczymy usługi transportu Zmarłych - krajowego i międzynarodowego. Jesteśmy w stanie przewieźć ciało osoby Zmarłej z każdego zakątka kraju, a jeśli jest taka potrzeba - wyruszamy też do każdego miejsca na świecie.

Gwarantujemy, że przebieg uroczystości żałobnych będzie taki, jakiego Państwo oczekujecie. Dbamy, aby każdy detal był przemyślany - tak w wymiarze wizualnym, jak i organizacyjnym.

Podczas pogrzebu nieodpłatnie wykorzystujemy nasz baldachim - namiot i katafalk. Jeśli Klienci sobie życzą, pomagamy w zorganizowaniu transportu dla gości żałobnych oraz w przygotowaniu konsolacji (stypy).


zakład pogrzebowy lubliniec

pogrzeby lubliniec


Usługi pogrzebowe OSTATNIA DROGA z Lublińca to m.in.:

 • eksportacja Zmarłych z mieszkań i szpitali
 • własna nowoczesna chłodnia
 • elegancka sala pożegnań na kameralne uroczystości rodzinne
 • przygotowanie Zmarłych do pogrzebu (w tym kosmetyka)
 • transport Zmarłych
 • szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych
 • przygotowywanie wiązanek kwiatowych i wieńców
 • kremacje
 • ekshumacje
 • nekrologi, klepsydry
 • usługi kamieniarskie
 • możliwość wykonania zdjęcia nagrobnego
 • oprawa muzyczna (skrzypce, trębacz, orkiestra, chór)
 • autobusy i busy dla uczestników pogrzebu
 • pomoc w organizacji styp i konsolacji

 

zakłady pogrzebowe

 

 

dom pogrzebowyZakład Usług Pogrzebowych w Lublińcu

Andrzej Głomb

Ul. Powstańców Śląskich 7

42-700 Lubliniec

Telefon całodobowy:

(+ 48) 603 687 686

tel.(+48) 34 353 10 59

E-mail:biuro@ostatniadroga.com.pl


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Andrzej Głomb Zakład Pogrzebowy - Lubliniec