LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Ameno Zakład Pogrzebowy

Ameno Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Broniewskiego 44

Miasto: Warszawa, 01-771

Województwo: Mazowieckie

Ameno Zakład Pogrzebowy - Warszawa Broniewskiego 44, Warszawa ameno.waw.pl Ocena:starstarstarstarstar 22/629-00-59   660 100 855

zakłady pogrzebowe

pogrzeb

Zakład Usług Pogrzebowych AMENO posiada bogate doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych. Gotowi jesteśmy spieszyć z pomocą w najtrudniejszych chwilach ludzkiego życia, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów. Firma nasza działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy biura w mieście Warszawa: przy Alei Zjednoczenia 44 (dzielnica Bielany) oraz przy ul. Broniewskiego 44 (dzielnica Żoliborz)Bogate doświadczenie oraz wielu Klientów, którzy już obdarzyli nas zaufaniem i polecają nasze usługi innym - to wszystko sprawia, że bardzo często organizujemy pogrzeby nie tylko w Warszawie, ale w różnych zakątkach Polski.

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów, a także sprostać wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek funeralny. Zakład Pogrzebowy AMENO specjalizuje się w przygotowywaniu ceremonii żałobnych wszystkich rodzajów i obrządków. Czy jest to pochówek tradycyjny czy z kremacją, pogrzeb religijny czy też świecki - staramy się wypełnić tę wolę w sposób możliwie perfekcyjny. W każdej chwili naszej pracy kierujemy się najwyższymi zadadami etyki zawodowej, jednocześnie indywidualnie podchodząc do realizacji danej uroczystości.

Dyżurujemy przez całą dobę -nasz numer telefonu 660 100 855

Najbliżsi Zmarłego otaczani są przez nas współczuciem, wsparciem i zrozumieniem. Dzieje się tak, ponieważ nasz zawód traktujemy jako służbę. Służba to słowo bardzo nośne, choć nieraz nadużywane. Jednak w naszym zakładzie pogrzebowym traktujemy je z najwyższą powagą, jako zobowiązanie. Tylko tam, gdzie istnieje głębokie rozumienie tego pojęcia, tam jest miejsce na szacunek i cześć dla ciała ludzkiego. W Zakładzie Pogrzebowym AMENO codziennie pamiętamy o wielkiej godności każdego człowieka i staramy się podkreślać ją w każdym momencie realizacji uroczystości żałobnych.

Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie zapewnia usługi, które są zawsze najwyższej jakości. Wiemy, że tak naprawdę na wizerunek firmy funeralnej skłasa się kilka czynników. Jednym z najważniejszych są pracownicy. To oni - starannie dobrani i sprawdzeni - od lat stanowią naszą wizytówkę oraz gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych. Ostatnia posługa związana jest z głębinami ludzkiego serca, dlatego też powinna odbywać się godnie. Świadomi tego - tak właśnie czynimy.

Czerpiemy ze swojego doświadczenia oraz wykorzystujemy najpiękniejsze ludzkie cechy - takie jak takt, empatię czy wyrozumiałość - aby w tych, tak trudnych, chwilach dla Najbliższych Zmarłego, okazać rodzinom wsparcie duchowe.

W naszym zakładzie pogrzebowym sami troszczymy się o dopełnienie formalności urzędowych. Dajemy możliwość skorzystania z usługi bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu oraz usługę tzw. mobilnego biura, które pojawi się w żądanym miejscu w Warszawie, by tam ustalić w spokoju wszelkie szczegóły uroczystości pogrzebowych.

Docieramy do wszystkich dzielnic miasta Warszawa. Czy jest to Bemowo czy Żoliborz - jesteśmy w stanie wszędzie pospieszyć z naszą pomocą.

Zapewniamy, że każa ceremonia pogrzebowa, którą przygotowujemy była, jest i będzie zawsze piękna. Aby tak faktycznie mogło się stać - oferujemy Państwu szeroki wybór różnych akcesoriów pogrzebowych - począwszy od trumien i urn, a skończywszy na najmniejszych detalach. Proponujemy też profesjonalne usługi florystyczne.

Firma AMENO posiada specjalistyczne samochody - karawany, którymi świadczymy usługę transportu Zmarłych na terenie naszego kraju oraz Europy. Dysponujemy autokarawanami takich marek, jak Mercedes Benz oraz Opel.

usługi pogrzebowe warszawa

Posiadamy - jako jedyny zakład pogrzebowy na Bielanach - czarny karawan, który nazywa się potocznie "prezydenckim". Wykonany został na bazie najnowszego Mercedesa E klasy. Wykonujemy nim transportowe usługi pogrzebowe na wszystkich cmentarzach miasta stołecznego Warszawa.

Gdy ceremonia żałobna się zakończy - także jesteśmy gotowi Państwu służyć. W pędzie życia oraz wtedy, gdy wiele osób musi opuścić swoje rodzinne strony, gdzie często znajdują się cmentarze z grobami ich Najbliższych - oferujemy usługę opieki nad grobami. Świadczymy ją zarówno jednorazowo, jak też cyklicznie: wszystko w zależności od Państwa potrzeb oraz życzeń.

Zakład Pogrzebowy AMENO w Warszawie to stale wysoka jakość usług pogrzebowych, jak również wciąż większy ich zakres. Bierzemy udział w różnych kursach i szkoleniach, które poszerzają zakres naszych umiejętności. Dlatego też jesteśmy Zakładem Pogrzebowym numer 1 w Warszawie!

Naszą ambicją jest bycie najtańszym warszawskim Zakładem Pogrzebowym - oferującym najwyższą jakość usług. Wdzięczni jesteśmy wszystkim, dzięki którym udaje się spełniać tę ambicję!

zakład pogrzebowy Żoliborz

Zakład Pogrzebowy AMENO Warszawa oferuje swoim Klientom następujące usługi pogrzebowe:

 • transport Zmarłych z domu do chłodni - całą dobę,
 • przewóz Zmarłych w całej Polsce
 • przechowywanie Zmarłych we własnej chłodni
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
 • załatwianie wszelkich formalności urzędowych (akty zgonu)
 • bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych
 • uiszczanie opłat cmentarnych w imieniu Klienta
 • dowóz księży na cmentarze
 • wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży
 • kremacja
 • oprawa muzyczna
 • nekrologi (Gazeta Wyborcza, Życie Warszawy, Rzeczpospolita)
 • wieńce i wiązanki z bezpłatnym dowozem na cmentarz
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowej
 • przewóz uczestników pogrzebu
 • organizacja styp
 • ekshumacje

usługi pogrzebowe

zakłady pogrzebowe

Biuro Usług Pogrzebowych

AMENO
ul. Aleja Zjednoczenia 44
(przy stacji Stare Bielany)
01-801 Warszawa

oraz

Biuro Usług Pogrzebowych
AMENO
ul. Broniewskiego 44
(przy kościele Zesłania Ducha Świętego)
01-771 Warszawa

tel.22/629-00-59
całodobowo

Rekomendacje

 • cudzyslow Po pierwsze serdecznie dziękuję. Pomoc w organizacji pogrzebu na dystans okazała się nieoceniona. Bardzo dobrze zorientowani w procedurach Pani Marzena z filii zakładu na ul. Hożej pomogła nam przebrnąć przez gąszcz biurokracji. Ludzkie po... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Hanna Gaj
  cudzyslow Chciałabym również tą drogą podziękować Zakładowi Ameno za organizację pogrzebu mojego taty.Zrozumienie i wsparcie jakie otrzymałam było dla mnie zaskoczeniem.Profesjonalizm i wysoka kultura oraz niskie ceny. Dziękuje Pani Marzenie z fili... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Dorota Krajewska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Ameno Zakład Pogrzebowy - Warszawa