LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy

Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Aleja Zjednoczenia 44

Miasto: Warszawa, 01-801

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy

warszawa

Zakład Pogrzebowy AMENO istnieje by spieszyć z pomocą w najtrudniejszych chwilach ludzkiego życia, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów. Firma nasza działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy biura w mieście Warszawa: przy Alei Zjednoczenia 44 (dzielnica Bielany), przy ul. Broniewskiego 44 (dzielnica Żoliborz). Zaufanie Rodzin i liczne polecenia - za które jesteśmy wdzięczni -sprawiają, że bardzo często organizujemy pogrzeby nie tylko w Warszawie, ale w różnych zakątkach Polski.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek. Zakład Pogrzebowy AMENO przygotowuje ceremonie żałobne wszystkich rodzajów i obrządków. Niezależnie czy wolą Zmarłego lub jego Rodziny jest pochówek tradycyjny czy z kremacją, pogrzeb religijny czy też świecki - staramy się wypełnić tę wolę w sposób możliwie perfekcyjny. W naszej pracy kierujemy się nie tylko ogólnie przyjętymi normami społecznymi, ale i etyką zawodową - stosując zawsze indywidualne podejście do przyjętego zlecenia.

Uwzględniając specyfikę prowadzonej działalności, działamy przez całą dobę. Pełnimy dyżur telefoniczny, przyjmując zlecenia na realizację usług pogrzebowych oraz w celu wyjaśnienia Państwu wszelkich wątpliwości. Znaleźć nas Państwo mogą pod całodobowym numerem telefonu 660 100 855 .

Dewizą naszego zakładu w Warszawie jest zapewnienie zawsze najwyższej jakości usług. Nieustannie dokładamy starań, aby realizacja tego zobowiązania była spełniona.

Rodzina Osoby Zmarłej, zlecająca nam usługę, otaczana jest przez nas współczuciem, wsparciem i zrozumieniem, ponieważ nasz zawód traktujemy jako służbę. Tylko tam, gdzie istnieje głębokie rozumienie tego pojęcia, tam jest miejsce na szacunek i cześć dla ciała ludzkiego. W Zakładzie Pogrzebowym AMENO mamy codziennie świadomość niezbywalnej godności każdego człowieka, dlatego staramy się podkreślać ją w każdym momencie przygotowywania i trwania uroczystości żałobnych.

zakład pogrzebowy warszawa

W Zakładzie Pogrzebowym AMENO sami troszczymy się o dopełnienie formalności. Dla Państwa wygody oferujemy usługę bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu oraz usługę tzw. mobilnego biura, które pojawi się w żądanym miejcu w Warszawie, by tam ustalić w spokoju wszelkie szczegóły uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy w stanie dotrzeć do praktycznie każdej dzielnicy miasta Warszawa. Czy jest to Praga, czy Śródmieście, czy Bielany, Wola, Bemowo czy Żoliborz - nigdzie nie jest dla nas zbyt daleko, by pospieszyć z naszym profesjonalnym wsparciem.

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnych akcesoriów pogrzebowych - począwszy od trumien i urn, a skończywszy na obrazkach pamiątkowych. Proponujemy też profesjonalne usługi florystyczne.

Zakład Pogrzebowy AMENO posiada specjalistyczne samochody, którymi świadczymy usługę transportu Zmarłych na terenie Polski oraz Europy. Dysponujemy autokarawanami takich marek, jak Mercedes Benz oraz Opel. Jesteśmy dumni z posiadania - jako jedyna firma pogrzebowa na Bielanach - czarnego karawanu  zwanego "prezydenckim", zbudowanego na bazie najnowszego Mercedesa E klasy. Wykonujemy nim transportowe usługi pogrzebowe na wszystkich cmentarzach miasta stołecznego Warszawa.

Dbamy także o groby Państwa Zmarłych, gdy ceremonia żałobna przejdzie do historii. Zdajemy sobie sprawę, że w pędzie dzisiejszego życia wiele osób jest zmuszonych do opuszczenia swoich rodzinnych stron, w których też często znajdują się cmentarze z grobami ich Najbliższych - dlatego oferujemy usługę opieki nad grobami - zarówno jednorazowo, jak też cyklicznie: wszystko w zależności od Państwa potrzeb oraz życzeń.

Zakład Pogrzebowy AMENO w Warszawie nieustannie dba o podwyższanie jakości usług pogrzebowych, jak również stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Czynimy to również poprzez udział w różnych kursach i szkoleniach, które poszerzają zakres naszych umiejętności.

Mamy ambicję być najtańszym Zakładem Pogrzebowym w Warszawie - oferującym przy tym przyzwoitą usług - i dzięki naszym Klientom tę ambicję udaje się spełniać.

usługi pogrzebowe

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AMENO Warszawa to m.in.:

 • całodobowy transport Zmarłych z domu do chłodni, transport krajowy
 • przechowywanie Zmarłych we własnej chłodni
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
 • załatwianie wszelkich formalności urzędowych (akty zgonu)
 • bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych
 • uiszczanie opłat cmentarnych w imieniu Klienta
 • dowóz księży na cmentarze
 • duży wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży
 • organizacja kremacji
 • oprawa muzyczna
 • zlecenie druku nekrologów (Gazeta Wyborcza, Życie Warszawy, Rzeczpospolita)
 • wieńce i wiązanki z bezpłatnym dowozem na cmentarz
 • udział Mistrza Ceremonii Pogrzebowej
 • przewóz uczestników pogrzebu
 • organizacja styp
 • ekshumacje

zakłady pogrzebowe

AMENO
ul. Aleja Zjednoczenia 44
(przy stacji Stare Bielany)
01-801 Warszawa

oraz

AMENO
ul. Broniewskiego 44
(przy kościele Zesłania Ducha Świętego)
01-771 Warszawa

tel.22/629-00-59
całodobowo

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu mojego taty Bogusława Zyn . Wszystko zorganizowane było bardzo dobrze. Ksiądz który uczestniczył -odprawił piękną mszę przy grobie ( okazało się że znam Go z mojego miejsca pracy) Jeśli mogę to... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Elżbieta Baran
  cudzyslow Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej AMENO za profesjonalizm, takt, empatię i wysoką kulturę w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej mamy śp. Krystyny Betlejewskiej w dn 16 maja 2016 r.
  starstarstarstarstar
  Elżbieta Świecka
 • cudzyslow Dziękuję firmie za profesjonalne podejście w załatwianiu spraw pogrzebowych. Bez naciskania, pełne zrozumienie.
  starstarstarstarstar
  Michał
  cudzyslow Niestety po raz drugi w przeciągu roku musiałam skorzystać z usług firmy pogrzebowej. Tym razem również firma spisała się na medal. Sprawa była o tyle delikatna, że był to pogrzeb dziecka nienarodzonego. Zarówno podczas załatwiania forma... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Małgorzata S.
 • cudzyslow Potwierdzam wcześniejsze opinie o tym zakładzie! Nie namawiają na usługi, które nie są potrzebne. W zakładzie Ameno oferują to, co najważniejsze podczas ceremonii pogrzebowej. Większość elementów, za które się płaci ... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Adam
  cudzyslow Wczoraj pożegnaliśmy mojego stryja. Formalności pogrzebowe zleciłyśmy z Ciocią firmie Ameno. Chciałam bardzo podziękować za pełen profesjonalizm. Za ludzkie podejście i pomoc w ustaleniu całego kosztorysu pogrzebu tak by uniknąć zbędny... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Małgorzata Witebska
 • cudzyslow Gdy zmarł mi tato objeździłam chyba wszystkie zakłady pogrzebowe porównując ceny, tym bardziej, że zasiłek pogrzebowy wynosi tylko 4000,00. Zakład pogrzebowy Ameno okazał się najtańszym zakładem pogrzebowym, obsłużył mnie z duż... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Irena Orłowska
  cudzyslow Zakład pogrzebowy Ameno okazał się ogromnym wsparciem w trudnych chwilach. Już pierwsza rozmowa telefoniczna była dla mnie niezwykle ważna i pomogła złapać mi równowagę. Pełna rzetelność i profesjonalizm ułatwiły poruszanie się... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Ewa Jarosławska
 • cudzyslow W związku ze śmiercią mojego taty skorzystaliśmy w styczniu tego roku z usług Zakładu Pogrzebowego AMENO. Usługa firmy była profesjonalna, na wysokim poziomie i wykonana została z wielką starannością. Dotyczy to zarówno usługi w... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Katarzyna Kozerska
  cudzyslow Byłem na wielu ceremoniach pogrzebowych ,ta w wykonaniu firmy Ameno była wyjątkowa .Gustowne przystrojenie miejsca spoczynku,zaangazowanie i oddanie szacunku i godności moje zmarłej mamie. Dziękuje firmie a w szczególności profesjonalne... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Tadeusz Sulich
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy - Warszawa
firma,ameno-najtanszy-zaklad-pogrzebowy-,1160.html