Amabilis Zakład Pogrzebowy Warszawa Powiśle

Amabilis Zakład Pogrzebowy Warszawa Powiśle - Warszawa
Gold

Ulica: Tamka 22/24

Miasto: Warszawa, 00-384

Województwo: Mazowieckie

Amabilis Zakład Pogrzebowy Warszawa Powiśle - Warszawa Tamka 22/24, Warszawa taniepogrzeby.com Ocena:brak 667 130 899

zakład pogrzebowy powiśle

 

Zakład Pogrzebowy AMABILIS to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej, której misją jest świadczenie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz na obszarze całego województwa mazowieckiego. Priorytetem działania zakładu pogrzebowego AMABILIS jest organizacja ceremonii żałobnej odznaczającej się godnością, rzetelnością oraz uczciwością. Nasze wieloletnie doświadczenie daje naszym Klientom gwarancję, że ich oczekiwania oraz wymagania zostaną spełnione. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę. Dysponujemy biurami stacjonarnymi, usytuowanym nie tylko w Śródmieściu - przy ul. Tamka 22/24, nieopodal Szpitala Solec (Warszawa-Powiśle), przy ul. Emila Zegadłowicza 1 (Wola), ale także przy ul. Komandosów 14 (Rembertów) oraz ul. Fieldorfa 49 (Grochów). Mamy także usługę biura mobilnego - w ramach działania którego możemy dotrzeć na wskazane przez Państwa miejsce.


powiśle śródmieście

Nad przygotowaniem do uroczystości oraz jej prawidłowym przeprowadzeniem czuwają pracownicy firmy AMABILIS, odznaczający się wiedzą i doświadczeniem, a także empatią - co sprawia, że nasi Klienci otrzymują od nas nie tylko pomoc w kwestiach logistycznych, ale także ludzkie wsparcie w tych trudnych chwilach.

 

usługi pogrzebowe warszawa

 

Organizujemy pogrzeby wszystkich rodzajów - niezależnie od wyznania, a także typu oraz miejsca pochówku. Zajmujemy się dopełnieniem formalności, a jeśli Klient sobie tego życzy - nasz przedstawiciel może go reprezentować w urzędach oraz kancelariach parafialnych. Dogodna lokalizacja naszych biur - w tym także w samym Śródmieściu czyli na Powiślu - oraz w popularnych warszawskich dzielnicach pomaga nam szybko reagować na potrzeby mieszkańców Warszawy, związane z koniecznością przygotowania pochówku Bliskiej Osoby. Pogrzeby rozliczamy w ramach zasiłku z ZUS, KRUS oraz innych form ubezpieczeń resortowych. Niezależnie czy pogrzeb jest tradycyjny czy też kremacyjny - staramy się zadbać o najdrobniejsze szczegóły, bo wiemy, jak są one ważne w tej ostatniej drodze. Oferujemy duży wybór trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych a także kwiatów na pogrzeb. Zajmujemy się tworzeniem oraz dystrybucją nekrologów oraz kondolencji. Troszczymy się również o oprawę muzyczną, jak również o nagłośnienie.

 

zakład pogrzebowy warszawa śródmieście

 

Zakład Pogrzebowy AMABILIS to także całodobowe usługi transportu Zmarłych, obejmujące zarówno eksportacje z miejsc, w których nastąpił zgon - a także z lotnisk - jak i przewozy na dłuższe dystanse w kraju i na świecie. Nasze karawany można spotkać często nie tylko w na Powiślu, czy szerzej - w śródmieściu Warszawy - ale również we wszystkich dzielnicach Stolicy oraz poza nią.

Po uroczystościach mogą Państwo naszej firmie zlecić różnorodne usługi kamieniarskie. Wykonujemy i montujemy pomniki nagrobne z różnych materiałów - wśród których najchętniej wybierane są kompozycje z granitu (a zwłaszcza takich jego gatunków, jak impala, strzegom, bohus, szwed czy brąz królewski). Pomniki te stawiamy na wszystkich stołecznych cmentarzach.

 

pogrzeby warszawa

 

zakład pogrzebowy

 

AMABILIS Warszawa to m.in. takie usługi pogrzebowe, jak:

  • organizacja kompleksowych ceremonii żałobnych
  • całodobowe eksportacje i przewozy Zmarłych (krajowe i zagraniczne)
  • rozliczenie pogrzebów z zasiłków ZUS i innych
  • kremacje
  • formalności urzędowe
  • nekrologi i klepsydry
  • oprawa muzyczna i nagłośnienie
  • wieńce, wiązanki i inne kompozycje florystyczne
  • kamieniarstwo - wykonanie, montaż, renowacja nagrobków oraz liternictwo

 

zakłady pogrzebowe

Całodobowy numer telefonu do zakładów usług

pogrzebowych 
Amabilis - 667 130 899

AMABILIS

POWIŚLE

ul. Tamka 22/24

00-382  Warszawa

AMABILIS

REMBERTÓW

ul. Al. Komandosów 14

04-485  Warszawa

AMABILIS

GROCHÓW

ul. Fieldorfa 49

04-125 Warszawa

AMABILIS

WOLA

ul. Emila Zegadłowicza 1

00-382 Warszawa

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Amabilis Zakład Pogrzebowy Warszawa Powiśle - Warszawa