LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

AKS Zakład Pogrzebowy

AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław
Silver

Ulica: Osobowicka 59

Miasto: Wrocław, 51-001

Województwo: Dolnośląskie

AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław Osobowicka 59, Wrocław www.aks.wroclaw.pl Ocena:brak 71 325 67 93

zakład pogrzebowy wrocław

Wrocław Osobowice

Zakład Pogrzebowy AKS Wrocław jest firmą, która służy Państwu pomocą w trudnych chwilach po stracie Osoby Bliskiej. AKS należy do najbardziej doświadczonych wrocławskich zakładów usług pogrzebowych. Za prowadzenie tej firmy z powodzeniem od lat odpowiada Pan Kazimierz Stefaniak. Od wielu lat nasz zakład pogrzebowy wspiera Rodziny i służy im fachowym doradztwem zarówno w kwestiach formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących ceremonii pogrzebowej.

Biuro zakładu pogrzebowego AKS zlokalizowane jest pod adresem ul. Osobowicka 59 nieopodal wrocławskiej nekropolii, jaką jest Cmentarz Osobowicki. Biuro mieści się więc u styku dzielnic Osobowice, Różanka i Psie Pole, co daje możliwość świadczenia usług pogrzebowych niezwykle kompleksowo, nie tylko na terenie Wrocławia. Doświadczenie pracowników naszego zakładu pogrzebowego i drobiazgowość właściciela daje Państwu gwarancję satysfakcji.

Nasza dyspozycyjność trwa całą dobę.

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 71 325 67 93

usługi pogrzebowe wrocław

różanka i psie pole

Zakład Pogrzebowy AKS we Wrocławiu posiada duży wybór trumien oraz urn. Proponujemy je Państwu w różnorodnych wzorach i barwach. Mamy także w naszej ofercie inne różnorodne akcesoria funeralne. W naszym biurze mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, oferowane Państwu, obejmują również pełną kosmetykę Zmarłego oraz inne czynności, związane z godnym przygotowaniem do pochówku.

Zakład AKS Wrocław odpowiada za kompleksową organizację oprawy pogrzebu. Jesteśmy w stałej współpracy z osobami, które przewodniczą ceremoniom pogrzebów wyznaniowych, a także uroczystościom świeckim. Pragniemy podkreślić, że Mistrz Ceremoniału Pogrzebowego - w przypadku pogrzebów świeckich - to osoba, która każdorazowo dba o godny przebieg uroczystości i jej niepowtarzalną atmosferę.

Zakład Pogrzebowy AKS świadczy również usługi opieki nad grobem. Jest ona adresowana głównie do tych osób, które nie mają możliwości często odwiedzać miejsc pochówku swoich Bliskich. Usługa ta to gwarancja całorocznej troski o grób, a także utrzymania go w należytej czystości i porządku. Nasz zakład pogrzebowy dysponuje potrzebnym wyposażeniem do tego typu prac. To pozwoli zachować nagrobek Państwa Bliskich w jak najlepszym stanie tak, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan, niezależnie od pory roku.

AKS może także udzielić Państwu kompleksowego wsparcia w przygotowaniu i przeprowadzeniu ekshumacji. Troszczymy się o dopełnienie spraw formalnych oraz o wykonanie prac technicznych, zawsze z należytą dbałością o normy prawne i sanitarne. Oferujemy usługi kompleksowe i mobilne, w tym o przewozy Zmarłych do Wrocławia z innych miejsc w Polsce i spoza granic kraju.

Wieloletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego oraz tysiące zrealizowanych ceremonii pogrzebowych to nasze atuty.

Dbamy o każdy element ceremonii pogrzebowej - w tym o wieńce, wiązanki i inne dekoracje

pogrzeb we wrocławiu

 

Usługi Pogrzebowe AKS Wrocław i okolice:

  • całodobowe eksportacje Zmarłych z domów i szpitali
  • kompleksowa organizacja oraz obsługa ceremonii
  • kremacja
  • trumny, urny, krzyże, tabliczki - szeroki wybór i okazyjne ceny
  • transport Zmarłych
  • ekshumacja
  • wieńce i wiązanki pogrzebowe
  • nekrologi w prasie
  • opieka nad grobami

 

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AKS

ul. Osobowicka 59 ( Osobowice - Różanka - Psie Pole )

51-001 Wrocław

telefon całodobowy: 71 325 67 93

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław