LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

AKS Zakład Pogrzebowy

AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław
Silver

Ulica: Osobowicka 59

Miasto: Wrocław, 51-001

Województwo: Dolnośląskie

AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław Osobowicka 59, Wrocław www.aks.wroclaw.pl Ocena:brak 71 325 67 93

zakład pogrzebowy wrocław

Wrocław Osobowice


Zakład Pogrzebowy AKS Wrocław wspomoże Państwa w trudnych chwilach po stracie Osoby Bliskiej. Doradzimy w kwestiach zarówno formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących ceremonii pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy AKS zlokalizowany jest pod adresem ul. Osobowicka 59 nieopodal wrocławskiej nekropolii, jaką jest cmentarz osobowicki. Biuro mieści się więc u styku dzielnic Osobowice, Różanka i Psie Pole, co daje możliwość świadczenia usług pogrzebowych niezwykle kompleksowo. Doświadczenie pracowników naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją Państwa satysfakcji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę pod numerem telefonu: 71 325 67 93

usługi pogrzebowe wrocław


różanka i psie pole

Zakład Pogrzebowy Wrocław dysponuje szerokim wyborem trumien oraz urn o różnorodnych wzorach i barwach, jak również wielu innych akcesoriów funeralnych. U nas mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy, obejmują również pełną kosmetykę Zmarłego, związaną z godnym przygotowaniem do pochówku.

Zakład Pogrzebowy Wrocław kompleksowo przygotuje całą oprawę pogrzebu. AKS współpracuje z osobami, które przewodniczą ceremoniom pogrzebów wyznaniowych, a także świeckich. Mistrz Ceremoniału Pogrzebowego - w przypadku pogrzebów świeckich - zadba o godny przebieg uroczystości i jego niepowtarzalną atmosferę.

Nasz Zakład Pogrzebowy AKS świadczy usługę "opieka grobu". Jest ona adresowana zwłaszcza do tych z Państwa, którzy nie mają możliwości odwiedzać miejsc pochówku swoich Zmarłych Bliskich na co dzień. Usługa ta gwarantuje całoroczną troskę o grób, utrzymanie go w należytej czystości i porządku. Posiadamy potrzebne wyposażenie oraz doświadczenie, co pozwoli zachować nagrobek Państwa Bliskich w jak najlepszym stanie tak, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan, niezależnie od pory roku.

Nasza firma oferuje także kompleksowe wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu procedury ekshumacyjnej. Pomożemy w dopełnieniu spraw formalnych, jak i wykonaniu technicznych prac, niezbędnych w jej trakcie, z odpowiednią dbałością o normy prawne i sanitarne.

Wieloletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego oraz tysiące zrealizowanych ceremonii pogrzebowych są naszymi referencjami.

 

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AKS

ul. Osobowicka 59 ( Osobowice - Różanka - Psie Pole )

51-001 Wrocław

tel: 71 325 67 93

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
AKS Zakład Pogrzebowy - Wrocław