LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

AKS Zakład Pogrzebowy Wrocław

AKS Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław
Silver

Ulica: Osobowicka 59

Miasto: Wrocław, 51-001

Województwo: Dolnośląskie

zakład pogrzebowy wrocław

pogrzeby wrocław

AKS Usługi Pogrzebowe Wrocław:

Zakład Pogrzebowy AKS Wrocław wspomoże Państwa w trudnych chwilach po stracie Osoby Bliskiej. Doradzimy w kwestiach zarówno formalnych, jak i organizacyjnych, dotyczących ceremonii pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy AKS zlokalizowany jest nieopodal wrocławskiej nekropolii, jaką jest cmentarz osobowicki. Daje to możliwość świadczenia usług pogrzebowych niezwykle kompleksowo. Doświadczenie pracowników naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją Państwa satysfakcji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę pod numerem telefonu: 71 325 67 93

usługi pogrzebowe wrocław

firma pogrzebowa wrocław

Zakład Pogrzebowy Wrocław dysponuje szerokim wyborem trumien oraz urn o różnorodnych wzorach i barwach, jak również wielu innych akcesoriów funeralnych. U nas mogą Państwo zamówić także wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe, odpowiednie do oprawy pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy, obejmują również pełną kosmetykę Zmarłego, związaną z godnym przygotowaniem do pochówku.

Zakład Pogrzebowy Wrocław kompleksowo przygotuje całą oprawę pogrzebu. AKS współpracuje z osobami, które przewodniczą ceremoniom pogrzebów wyznaniowych, a także świeckich. Mistrz Ceremoniału Pogrzebowego - w przypadku pogrzebów świeckich - zadba o godny przebieg uroczystości i jego niepowtarzalną atmosferę.

Nasz Zakład Pogrzebowy AKS świadczy usługę "opieka grobu". Jest ona adresowana zwłaszcza do tych z Państwa, którzy nie mają możliwości odwiedzać miejsc pochówku swoich Zmarłych Bliskich na co dzień. Usługa ta gwarantuje całoroczną troskę o grób, utrzymanie go w należytej czystości i porządku. Posiadamy potrzebne wyposażenie oraz doświadczenie, co pozwoli zachować nagrobek Państwa Bliskich w jak najlepszym stanie tak, by nie musieli się Państwo martwić o jego stan, niezależnie od pory roku.

Nasza firma oferuje także kompleksowe wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu procedury ekshumacyjnej. Pomożemy w dopełnieniu spraw formalnych, jak i wykonaniu technicznych prac, niezbędnych w jej trakcie, z odpowiednią dbałością o normy prawne i sanitarne.

Wieloletnie doświadczenie naszego zakładu pogrzebowego oraz tysiące zrealizowanych ceremonii pogrzebowych są naszymi referencjami.

 

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AKS

ul. Osobowicka 59

51-001 Wrocław

tel: 71 325 67 93

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
AKS Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław