LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Agaber - Usługi Pogrzebowe

Agaber - Usługi Pogrzebowe - Warszawa
Gold

Ulica: Wilcza 16

Miasto: Warszawa, 00-532

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy warszawa

warszawa śródmieście

Zakład Pogrzebowy AGABER z Warszawy to gwarancja wieloletniego doświadczenia w branży pogrzebowej - a co za tym idzie, także gwarancja najwyższej jakości usług pogrzebowych, które zapewniamy dla naszych Klientów z terenu województwa mazowieckiego - w szczególny sposób z Warszawy. Nasze biuro mieści się na terenie Warszawskiego Śródmieścia przy ulicy Wilczej 16.

Zakład usług pogrzebowych AGABER oferuje profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych wyznaniowych i świeckich. Wspieramy rodziny i bliskich Zmarłego w trudnych chwilach. Jesteśmy gotowi całą dobę, aby Państwu pomóc - pod numerami telefonów: 601 216 212 i 22 678 60 30.

Dzięki pracownikom sprawdzonym i akredytowanym mamy pewność, że spotkają się Państwo z pełnym zrozumieniem i uczciwością. Na każdym etapie obiecujemy Państwu pełną przejrzystość: słuchamy Państwa oczekiwań i dopasowujemy do nich nasze możliwości działania. Staramy się spełnić każde Państwa życzenie, aby każda ceremonia pogrzebowa była piękna w swojej indywidualności. Wiemy, jak jest to ważne - tak, jak było ważne za życia Osoby Zmarłej. Chcemy bowiem, aby pogrzeb stanowił niejako ukoronowanie życia i był rodzajem podziękowania za obecność danej osoby wśród nas.

Organizujemy pogrzeby wyznaniowe i świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii, w tym pogrzeby tradycyjne i pogrzeby z kremacją. Profesjonalnie i z wielkim szacunkiem przygotowujemy ciało Osoby Zmarłej do pochówku. Doradzimy w wyborze wszystkich ważnych elementów takich, jak trumna lub urna, odzież żałobna, kompozycje kwiatowe czy tabliczki nagrobne.

Dysponujemy eleganckimi samochodami do przewozu Zmarłych, dlatego oferujemy usługi transportowe krajowe i zagraniczne. Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, ubezpieczeniowe oraz administracyjne związane ze sprowadzeniem osób zmarłych do kraju. W przypadku każdego zlecenia na przewóz Osób Zmarłych staramy się, aby całościowy koszt takiej usługi był możliwie jak najniższy. W celu ustalenia szczegółów oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości prosimy o indywidualny kontakt. Dbamy o piękną oprawę uroczystości pogrzebowych: od nagłośnienia do muzyki wykonywanej w hołdzie Osoby Zmarłej.

Całodobowe telefony zakładu pogrzebowego są do Państwa dyspozycji:

tel. 601 216 212

tel. 22 678 60 30

usługi pogrzebowe warszawa

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy AGABER oferuje m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • Organizację pogrzebów oraz ich wykonanie

 • Organizację pogrzebów w ceremoniale świeckim

 • Organizację kremacji

 • Eksportacje z domów przez całą dobę

 • Załatwianie formalności pogrzebowych na cmentarzach

 • Przewozy poza Warszawę - teren całego kraju

 • Pokrywanie kosztów pogrzebów w ramach zasiłku ZUS

 • Trumny

 • Urny

 • Wieńce, wiązanki

 • Nekrologi

 • Klepsydry

zakłady pogrzebowe w warszawie

dom pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy AGABER

Warszawa Śródmieście

ul. Wilcza 16, Warszawa 00-532

Telefony całodobowe: 22 625 42 37 oraz 601 216 212

Rekomendacje

 • cudzyslow Profesjonalna obsługa, pogrzeb był świetnie zorganizowany.
  starstarstarstarstar
  Lukasz Kapierkiewicz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Agaber - Usługi Pogrzebowe - Warszawa