LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Abel Zakład Pogrzebowy Wrocław

Abel Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław
Silver

Ulica: Św. Wincentego 10A

Miasto: Wrocław, 50-253

Województwo: Dolnośląskie

zakład pogrzebowy wrocław

usługi pogrzebowe wrocław

Zakład Pogrzebowy ABEL Wrocław dokłada wszelkich starań, by każda ceremonia żałobna była przygotowana z troską o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z etapów uroczystości pogrzebowych jest przez nas traktowany z ogromną uwagą. Wykonujemy całodobowo eksportacje Zmarłych z domów, szpitali oraz hospicjów. Przed pogrzebem wykwalifikowani pracownicy przygotowują Zmarłego do ostatniej drogi, czyniąc to zawsze z ogromnym uszanowaniem i podkreśleniem jego ludzkiej godności.

Zapewniamy zawsze najwyższą jakość usług pogrzebowych - niezależnie od formy uroczystości. Zarówno ceremonie religijne, jak i świeckie, tradycyjne oraz z kremacją - każda jest odzwierciedleniem starań Zakładu Pogrzebowego ABEL Wrocław, aby wszystko odbyło się jak najpiękniej i jak najbardziej dostojnie. W tym celu współpracujemy z profesjonalnym Mistrzem Ceremonii oraz z profesjonalnymi muzykami i fotografami.

Zakład Pogrzebowy Wrocław ABEL dysponuje dużym wyborem trumien, urn, ubrań, książeczek, różańców oraz innych akcesoriów pogrzebowych.

W trosce o komfort naszych Klientów koszty pogrzebów rozliczamy bezgotówkowo, w ramach zasiłków z ZUS oraz KRUS, jak również pomagamy w uporaniu się z wszelkimi formalnościami urzędowymi.

Nasz Zakład Pogrzebowy Abel Wrocław szczyci się bardzo długą tradycją. Już od 20 lat świadczymy uczciwie i z godnością.

Organizujemy pogrzeby Wrocław, jak również na terenie całej Polski. Szczególny nacisk kładziemy na rzetelność i klasę wykonanej przez nas usługi. Dzięki temu, że jesteśmy na rynku tak długo - zdobyliśmy doświadczenie i możemy gwarantować usługi są na najwyższym poziomie. Nasz Zakład Pogrzebowy Wrocław ABEL jest polecany przez osoby, które miały już sposobność korzystania z naszych usług. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. W chwili utraty Bliskiej Osoby staramy się służyć naszą wiedzą, proponując wsparcie i doradztwo w sprawach związanych z pogrzebem bliskiej osoby.

Zapewniamy dyskrecję i zrozumienie każdemu Klientowi. Zakład Pogrzebowy ABEL Wrocław to przede wszystkim szacunek dla Osób Zmarłych. Świadczymy usługi pogrzebowe szczycąc się tym, że jesteśmy firmą godną zaufania.

usługi pogrzebowe wrocław

zakład pogrzebowy wrocław

Usługi pogrzebowe Wrocław:

:: organizacja pochówków
:: dyżur całodobowy
:: sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
:: przewóz zmarłych na terenie kraju
:: kremacja (spopielanie)
:: chłodnia
:: prosektorium
:: ekshumacja zwłok
:: formalności urzędowe
:: nekrologi i klepsydry
:: oprawa muzyczna
:: fotografowanie ceremonii pogrzebowej
:: filmowanie ceremonii pogrzebowej
:: odzież żałobna
:: wiązanki/wieńce
:: pomoc w organizacji styp

zakład pogrzebowy wrocław

pogrzeby wrocław

Zakład Pogrzebowy "ABEL"

ul. Św. Wincentego 10A
50-253 Wrocław

Telefony całodobowe:

+48 502 922 708

+48 71 322 60 16

+48 71 355 92 23

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Abel za kompleksowe zorganizowanie pogrzebu mojej cioci.
  starstarstarstarstar
  Kopacka
  cudzyslow Uczciwa i godna polecenia firma.
  starstarstarstarstar
  Użytkownik funer
 • cudzyslow Profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół. Pomogli mi przy stracie babci. Cała ceremonia przygotowana pięknie. Pracownicy zachowywali się godnie i z poszanowaniem. Ceny uczciwe i nie wygórowane. Polecam.
  starstarstarstarstar
  Maria Paczkowska
  cudzyslow Stanowczo odradzam.Niekompetencja tej firmy doprowadzila do tego ze w chorze Katolickich Psalmow odbywal sie uzgodniony z Firma pogrzeb Swiecki.Rachunek zaplacony winnych nie ma
  starstarstarstarstar
  Norbert Tomas
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Abel Zakład Pogrzebowy Wrocław - Wrocław