LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

ABC OSTATNIA POSŁUGA T.K. Karpińscy S.C - Usługi Pogrzebowe

ABC OSTATNIA POSŁUGA T.K. Karpińscy S.C - Usługi Pogrzebowe - Świdnica
Silver

Ulica: Śląska 11

Miasto: Świdnica, 58-100

Województwo: Dolnośląskie

ABC OSTATNIA POSŁUGA T.K. Karpińscy S.C - Usługi Pogrzebowe - Świdnica Śląska 11, Świdnica ostatniaposluga.pl Ocena:brak 74 852 28 91

pogrzeby w świdnicy

 

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA (dawne ABC) jest firmą, należącą do firm rodzinnych. Powstała ona w Świdnicy w roku 1991, aby zapewnić profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom całego województwa dolnośląskiego. Założyciele to Maciej i Bożena Karpińscy. Najwyższa jakość usług pogrzebowych jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sprostać wszystkim wymaganiom rodzin.


świdnica


Biura Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA znajdują się w czterech lokalizacjach: w Strzegomiu, Jaworze oraz dwa biura w Świdnicy. Jedno mieści się przy ul. Śląskiej 11, a drugie przy ul. Zamenhoffa 44B. Wszędzie spotkają się Państwo z życzliwością oraz pomocą w tych trudnych chwilach żałoby.


świdnica pogrzeby

 

OSTATNIA POSŁUGA posiada unikalną ofertę - gdyż jest to jedyna firma w powiecie świdnickim i jaworskim, która ma w sprzedaży trumny włoskiego potentata branżowego: firmy Ferrari S.p.A. Mamy także bogaty wybór urn: od drewnianych przez metalowe, ceramiczne, szklane do kamiennych. Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór wzorów trumien wykonanych przez innych sprawdzonych producentów krajowych oraz zagranicznych. Oprócz wspomnianych trumien oraz urn oferujemy także bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych.

Mamy także własną pracownię florystyczną, zatrudniającą profesjonalistów, którzy wykonają wieńce, wiązanki oraz bukiety. Wykonane przez nas kompozycje możemy dowieźć do kaplic cmentarnych. Kompetentni pracownicy zawsze służą pomocą także w wyborze odzieży dla Osoby Zmarłej, jak i w ustaleniu treści szarf do wieńców oraz zaproponują odpowiedni podpis na nekrologach, które rozwiesimy we wskazanych miejscach.

W czasie uroczystości pogrzebowych nasza firma OSTATNIA POSŁUGA rozdaje uczestnikom ceremonii pamiątkowe obrazki na których - obok modlitwy - znajduje się informacja o pogrzebie Osoby Zmarłej.

Zajmujemy się wszelkimi pracami na cmentarzach. Przygotowujemy mogiły ziemne, murowane, nisze na urny, a także demontujemy i montujemy nagrobki.

 

Każdy pogrzeb, organizowany przez firmę OSTATNIA POSŁUGA, traktowany jest przez każdego z pracowników jako niepowtarzalna uroczystość. Po eksportacji z miejsca zgonu Ciało Osoby Zmarłej jest – zawsze z ogromnym szacunkiem oraz dbałością - przygotowywane do pogrzebu w naszym prosektorium i przewożone do odpowiedniej kaplicy cmentarnej. Wśród naszych pracowników są specjaliści od tanatokosmetyki. Dysponujemy rozmaitymi pojazdami mogącymi obsłużyć kondukty żałobne w różnych warunkach infrastruktury cmentarnej. Posiadamy kilka urządzeń do mechanicznego opuszczania trumny do grobu, w tym także windę pogrzebową, która ma również zastosowanie do obsługi urn.


świdnica firma pogrzebowa


Dbamy o profesjonalny wystrój wokół grobu, jak również o profesjonalne nagłośnienie podczas ceremonii pogrzebowej – nie tylko nad grobem, ale także podczas przemarszu konduktu. Zadbamy również o oprawę muzyczną - wykonać je może organista, trębacz lub orkiestra. Na Państwa życzenie zapewnimy udział w pogrzebie Mistrza Ceremonii (zwłaszcza w przypadku uroczystości świeckich) oraz fotografa.

Jeżeli uznają to Państwo za stosowne - zatroszczymy się o ustawienie w kaplicy cmentarnej lub przy grobie zdjęcia Osoby Zmarłej.


zakłady pogrzebowe w świdnicy


zakłady usług pogrzebowych


Firma Pogrzebowa OSTATNIA POSŁUGA w Świdnicy świadczy następujące usługi:

 • przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej wszystkich rodzajów
 • całodobowe eksportacje
 • wypłata zasiłku pogrzebowego
 • pomoc w formalnościach urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych
 • trumny (w tym Ferrari S.p.A) oraz urny
 • wieńce i wiązanki kwiatów
 • oprawa muzyczna i fotograficzna
 • międzynarodowe przewozy Zmarłych
 • opieka nad grobami
 • usługi kamieniarskie i nagrobki

 

zakład pogrzebowy

 

 

pogrzebyul. Dolna 66

58-150 Strzegom

Tel/fax 074 851 39 89ABC "OSTATNIA POSŁUGA"

T.K.KARPIŃSCY S.C.


ul. Śląska 11

58-100 Świdnica

tel. 074 852 28 91

Tel./Fax 74 8538660


ul. Zamenhofa 44B

59-400 Świdnica

Tel/fax 074 63 79 555


 

 


ul. Grunwaldzka 18

59-400 Jawor

Tel/fax 076 870 28 86


 

 

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ABC OSTATNIA POSŁUGA T.K. Karpińscy S.C - Usługi Pogrzebowe - Świdnica