LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża

A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża - Łomża
Gold

Ulica: Przykoszarowa 22A

Miasto: Łomża, 18-400

Województwo: Podlaskie

A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża - Łomża Przykoszarowa 22A, Łomża marczyk.pl Ocena:brak 086 218 92 83

usługi pogrzebowe łomża

zakład pogrzebowy

Dom Pogrzebowy Andrzej Marczyk powstał w Łomży we wrześniu 1989 roku. Prawie 30 letnie doświadczenie jest naszym kapitałem i nim służymy Państwu, świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe. Wykonujemy je zawsze na najwyższym poziomie i z całym zaangażowaniem.

Działamy głównie na terenie miejscowości Łomża i jej okolic, jednak przyjmujemy również zamówienia na usługi pogrzebowe z innych części kraju oraz z zagranicy. Siedziba naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w mieście Łomża przy ul. Przykoszarowej 22a. Filie naszej firmy znajdują się również w Jedwabnem i Zambrowie. Zapewniamy, że zawsze i wszędzie dokładamy starań, aby ceremonie pogrzebowe były piękne oraz stanowiły naprawdę wyrażenie naszego szacunku Zmarłemu.

Zakład pogrzebowy MARCZYK jest administratorem dwóch cmentarzy i posiada cztery klimatyzowane, eleganckie kaplice przedpogrzebowe. Mamy także pod opieką część komunalną cmentarza przy ul. Kopernika oraz całość cmentarza przy ulicy Przykoszarowej. Po szczegółowe informacje z tym związane zapraszamy do naszego biura w Łomży. Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania z Państwa strony.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu: (86) 218 92 83

dom pogrzebowy

łomża pogrzeby

Dom Pogrzebowy MARCZYK organizuje uroczystości pogrzebowe wyznaniowe oraz świeckie; tradycyjne i z kremacją.

Oferujemy duży wybór trumien, wieńców i wiązanek. Dysponujemy elegancką garderobą pogrzebową. Wykonujemy klepsydry i tabliczki pogrzebowe. Doradzimy także w wyborze innych akcesoriów pogrzebowych.

Przy naszym Domu Pogrzebowym w Łomży mieści się Restauracja Alabastrowa. Znajdują się w niej 3 sale o indywidualnym charakterze. Możemy - według życzenia naszych Klientów - zorganizować w nich konsolację (stypę). Zapewniamy spokojną, nastrojową atmosferę, profesjonalną obsługę i domowe menu.

Dom Pogrzebowy MARCZYK  jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, która stoi na straży solidnego wykonywania usług pogrzebowych w Polsce.

zakład pogrzebowy łomża

usługi pogrzebowe


zakłady pogrzebowe Łomża

 

pogrzebowy zakład w Łomży

 

MARCZYK Zakład Pogrzebowy

ul. Przykoszarowa 22a
tel 86 218 92 83

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża - Łomża