wróć

FUNER ® - jedyny w swoim rodzaju!

FUNER ® - jedyny w swoim rodzaju!

Goście odwiedzający w ostatnich tygodniach FUNERa  - czyli Pierwszą Polską Platformę Funeralną - i uważnie śledzący treści na niej opublikowane, mogli zauważyć pewien nowy wizualny szczegół. Nowości to zresztą nasza specjalność, bo od samego początku istnienia - czyli od 2006 roku - staramy się nieustannie zmieniać i rozwijać tak, aby nasi Klienci zawsze mieli pewność, że korzystają z naprawdę niepowtarzalnego portalu.

Z tym większą dumą i radością ogłaszamy, że znak słowny "FUNER", który w swojej graficznej formie znajduje się w logo portalu, otrzymał - potwierdzony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej - status znaku zastrzeżonego. Świadczy o tym znak ® , którego użycie jest potwierdzeniem zastrzeżenia znaku towarowego oraz symbolem prawa do marki FUNER, jakie posiada firma BRAINBOX z Gdyni. W rejestrze znaków zastrzeżonych FUNER ® znajduje się pod numerem Z.497617. W Międzynarodowej Klasyfikacji Towarów i Usług - nazywanej potocznie klasyfikacją nicejską - znak FUNER ® jest zastrzeżony w następujących klasach:

20 trumny i urny pogrzebowe; urny pogrzebowe; trumny

42 projektowanie, tworzenie i programowanie stron internetowych; aktualizowanie stron internetowych dla osób trzecich; doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego; planowanie, projektowanie i rozwój stron internetowych online na rzecz osób trzecich; tworzenie i prowadzenie stron internetowych na telefony komórkowe

45 usługi pogrzebowe; usługi pogrzebowe towarzyszące kremacji

funer.com.pl

 

FUNER ® to miejsce, w którym każdy otrzyma kompleksową - a co najważniejsze - bezpłatną informację o sposobach postępowania po śmierci Bliskiej Osoby oraz inne informacje, głównie w formie artykułów, związane z tematyką pogrzebową. Można tu także znaleźć prezentacje i wizytówki cenionych, sprawdzonych i obdarzanych zaufaniem wielu Klientów zakładów pogrzebowych z całego kraju oraz innych firm, z których usług korzysta się przy okazji np. organizacji ceremonii żałobnych.

Osoby związane z branżą pogrzebową uznają za bardzo cenną obecność na naszym portalu strefy B2B. W strefie tej znaleźć można nie tylko artykuły branżowe, ale także ogłoszenia oraz oferty na różnorodne artykuły i usługi, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu wszelkich instytucji funeralnych.

Osoby prywatne, oprócz zasięgnięcia z naszej strony informacji poradnikowych, mogą zaś na portalu FUNER ® bezpłatnie założyć epitafium i zapalić wirtualną świeczkę, wspominając Zmarłe Osoby. Ilość codziennie pojawiających się wirtualnych zniczy jest dla nas potwierdzeniem, że takie miejsce - i taka możliwość - są bardzo potrzebne.

FUNER ® jest więc portalem nie tylko bogatym w ciekawe artykuły, ale także zbudowanym w oparciu o intuicyjne dla Klienta rozwiązania. Wierzymy, że nie tylko dzięki wytężonej pracy - której potwierdzeniem jest zastrzeżenie znaku naszej marki - mającej na celu dbałość o formę i treść na naszym Portalu zawsze będziemy cieszyć się Państwa zaufaniem!

 

zakłady pogrzebowe

Partnerzy

Archiwum aktualności