STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy
Baner E.gramiMemento 2016
<< wróć do listy ogłoszeń

Szalunek Grobowy Głębinowy ASGG30

Kategoria: Konstrukcje stalowe / Podesty nagrobne
Dodano: 02-12-2010
Wyświetleń: 3087
Szalunek Grobowy Głębinowy ASGG30
Dane kontaktowe:
Właściciel:Krzysztof
Nr telefonu:(0-33) 852 06 78
E-mail:wyślij e-mail
Miasto:Cieszyn
Wojewodztwo:Cała Polska
WWW:www.arper.pl
Profil firmy Arper s.c. Dostawca Branży Pogrzebowej
Galeria jest pusta

Opis:

Szalunek zwany rozporami grobowymi ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy na cmentarzu, szczególnie na gruntach niestabilnych, takich jak piaski i żwiry. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie koniecznie przeczytaj informacje jak i jakie należy stosować zabezpieczenia wykopów.

UWAGA: istnieje wiele błędnych opinii i poglądów na temat szalunków (rozpór), zdarzają się również nieuczciwi sprzedawcy wprowadzający w błąd nabywcę po to tylko by sprzedać szybko, nie patrząc na konsekwencje nieprawidłowego zastosowania/użytkowania szalunków.

Ogólna charakterystyka:

Wykonany ze stopów aluminium,

Lekki i poręczny, łatwy w utrzymaniu w czystości,

Odporny na warunki atmosferyczne (drewno pije wodę aluminium nie)

Światło (czyli przestrzeń otworu grobu do dyspozycji, po zamontowaniu rozpór): 90cm x 220cm

Inne wymiary wg Twoich oczekiwań możliwe są do wykonania jeśli będą zgodne z obowiązującą technologią produkcji (chodzi o wytrzymałość),

Szybki i łatwy montaż,

Szybki demontaż (w zależności od wersji),

Demontaż możliwy bez wchodzenia do grobu, czyli stoisz na brzegu wyjmując elementy szalunku (w zależności od wersji szalunku),

Jeśli zamówisz co najmniej 5 poziomy szalunków otrzymasz gratis wózek roboczy ARWT do przewozu różnych elementów (np podestów, szalunków, desek itp). Wózek może być ciągniony przez meleksa lub inny pojazd serwisowy po cmentarzu. Uwaga: wózek nie jest przyczepką samochodową i nie jest przeznaczony do ruchu po drogach publicznych.

Dopuszczalna głębokość na której można zastosować szalunek Głębinowy ASGG30: 240cm licząc od poziomu gruntu. Wielkość ta może ulec zmianie jeśli grunt jest bardzo sypki i jednocześnie podmokły. Więcej informacji otrzymasz w instrukcji obsługi produktu.

Dostępne typy szalunku ASGG30:

Typ A: długi bok: stop aluminium, stała długość, światło: 220cm, wysokość: 30cm

krótki bok: stop aluminium, stała długość, światło: 90cm, wysokość: 30cm

Typ A przeznaczony jest do grobów kopanych na nowych cmentarzach, gdzie wszystkie odległości i wymiary są identyczne i zgodne z obowiązującymi obecnie przepisami. Groby mają przepisowe wymiary.

Typ B: długi bok: stop aluminium, stała długość, światło: 220cm, wysokość: 30cm

krótki bok: rozpora przytrzymująca długie boki, rozkręcana śrubą, regulowana długość,

Typ B przeznaczony jest do zabezpieczenia wykopu przed naporem sąsiednich grobów, w warunkach gdzie grunt jest spójny (nie jest sypki).

Typ C: długi bok: stop aluminium, stała długość, światło: 220cm, wysokość: 30cm

krótki bok: regulowana długość w zakresie od 60cm do 90cm,

Typ C przeznaczony jest do zabezpieczenia wykopu na starych cmentarzach, gdzie groby mają nieregularny kształt, mogą być krótsze lub dłuższe. Również zapewnia bezpieczeństwo jeśli w ziemi znajdują się duże i niemożliwe do wyjęcia obiekty wchodzące w światło grobu.

Jeśli masz wątpliwości jaki szalunek wybrać, zadzwoń rozwiejemy Twoje wątpliwości

STATYSTYKI OGŁOSZEŃ

AKTYWNE OGŁOSZENIA:

201

UŻYTKOWNIKÓW ONLINE:

48

DODAJ OGŁOSZENIE

Dodaj ogłoszenie

Aktualności funeralne

Wyniki Konkursów o Tablet i AdWords !

Wyniki Konkursów o Tablet i AdWords !

18-06-2015

W miniony weekend nasza agencja Virtual Services odwiedziła targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Kielcach. Oprócz nowinek technologicznych i dostępnych szkoleń można było wziąć udział w konkursach organizowanych przez nas.

czytaj dalej...
Wygraj Tablet i reklamę Adwords!

Wygraj Tablet i reklamę Adwords!

09-06-2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach organizowanym przez naszą firmę. Rozdajemy nagrody o łącznej wartości 3200zł! Co zrobić by wygrać? Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest skorzystanie z usług firmy interaktywnej Virtual Services w dniach 12-14.06.2015 r. przez firmy z branży funeralnej podczas trwania Targów NECROEXPO w Kielcach.

czytaj dalej...
Salon Świec i Zniczy po raz drugi w Targach Kielce

Salon Świec i Zniczy po raz drugi w Targach Kielce

14-05-2015

Salon Świec i Zniczy ? po raz drugi w Targach Kielce, czyli 12-14 czerwca podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2015.

Oprócz kompleksowej oferty usług pogrzebowych w zakresie profesjonalnej organizacji pochówku, wyboru i zakupu nagrobka, usług z zakresu florystyki funeralnej, goście tegorocznej edycji targów NECROEXPO będą mogli zapoznać się z ofertą z zakresu świec i zniczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wystawców, podjęliśmy decyzję o poszerzeniu zakresu targów, by uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla naszych gości. Zapraszamy do współtworzenia kolejnej edycji Salonu Świec i Zniczy, w całości poświęconemu nie tylko gotowym produktom ale także  maszynom, urządzeniom, oraz środkom do ich wyrobu.

czytaj dalej...

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2016: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa