STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki

Gold
ulica:Montwiłła 40 (przy targowisku i basenie miejskim)telefon:22 724 44 44 lub 22 755 50 05
miasto:Grodzisk Mazowiecki, 05-825 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Mazowieckie
WWW:koperski.eu

zakład pogrzebowy grodzisk mazowiecki

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, zajmującej się wtedy produkcją trumien, mieściła się w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku otworzyliśmy dla naszych klientów oddział w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało nam już wiele osób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało bliskiej osoby, mając pewność, że będziemy je traktować z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym naszej działalności jest „Godność i Tradycja”.

Zakład Pogrzebowy Koperski to kompleksowe usługi pogrzebowe oraz najwyższej jakości produkty. Korzystając z usług naszego Zakładu Pogrzebowego mogą Państwo skorzystać między innymi z krajowego i międzynarodowego transportu zwłok, całodobowego pogotowia pogrzebowego, kompleksowych usług prosektoryjnych, kremacji osoby zmarłej oraz tradycyjnego pochówku.

Traktujemy wyjątkowo każdą ceremonię Ostatniego Pożegnania. Osoba pogrążona w żałobie, niezależnie od rodzaju pochówku jest dla nas najważniejsza. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy w oparciu o eleganckie karawany renomowanych marek.

Od samego początku działalności, nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, w produkcji których wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody jak również nowoczesne urządzenia.

zakład pogrzebowy Grodzisk Mazowiecki

usługi pogrzebowe grodzisk mazowiecki

Na życzenie klienta organizujemy kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również za granicą. Zakład Pogrzebowy Koperski uwzględnia polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta stale się rozwija – uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych wystawach i targach funeralnych, wdrażamy również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

Na życzenie Klienta możliwe jest:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.


Ponadto możemy zaproponować namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci na inne niż wymienione życzenia zleceniodawców.

Wszystko odbywa się zgodnie z regułą - „życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”. Przedsiębiorstwo Pogrzebowe „Koperski” kieruje się tą maksymą.

usługi pogrzebowe grodzisk mazowiecki

zakład pogrzebowy grodzisk mazowiecki

Warszawa
Biuro Pogrzebowe
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Dom Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Biuro Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

 

Żyrardów
Centrum Pogrzebowe
ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25

tel. 46 855 41 67

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien
ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11zwiń/rozwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Koperski - Usługi Pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa