STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask

Silver
ulica:Wąska 3telefon:(0 43) 675 33 21
miasto:Łask, 98-100 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Łódzkie
WWW:bulzacki.pogrzebowy.com.pl

usługi pogrzebowe łask

Zakład Pogrzebowy BULZACKI powstał w 1950 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Od chwili założenia nieprzerwanie świadczymy usługi mieszkańcom miasta Łask i okolic. Zajmujemy się produkcją trumien i kompleksową obsługą pogrzebów. Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz kremacje. Nasz asortyment obejmuje kilka rodzajów trumien i urn. Staramy się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom.

W razie konieczności wykonujemy trumny nietypowe o zmienionych parametrach. Dysponujemy chłodnią, gdzie przechowujemy ciała zmarłych w nowoczesnych kapsułach. Na miejscu urządzona jest sala pożegnalna, gdzie w ciszy i skupieniu najbliżsi mogą pożegnać zmarłego. Oferujemy godne przygotowanie Zmarłych do ceremonii obejmujące zabiegi kosmetyczne, ubieranie i funeralia. Zatrudnieni u nas pracownicy są zdyscyplinowani i dyskretni.

zakład pogrzebowy łask

Z szacunkiem i powagą wykonują swoje powinności zarówno w domach klientów, w kościołach i na cmentarzach. Zwracamy uwagę na schludny wygląd obsługi, którą obowiązuje całkowity nakaz trzeźwości i dyspozycyjność.

Do obsługi pogrzebu oferujemy dwa nowoczesne karawany, spełniające wszelkie normy i wymogi. Posiadamy wymagane zezwolenia na transport krajowy i międzynarodowy. Obsługujemy również wyjazdy prokuratorskie. Oferujemy tradycyjne i kolorowe nekrologi oraz profesjonalną orkiestrę. Od 2002 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o kwiaciarnię Bulzacki.

Zajmujemy się florystyką pogrzebową i okolicznościową. Posiadamy pełną gamę kwiatów ciętych i doniczkowych oraz dodatków. Zamówione wieńce i wiązanki dostarczane są na miejsce na życzenie klienta. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę. Służymy radą i pomocą przy załatwianiu formalności pogrzebowych.

usługi pogrzebowe łask

UWAŻAMY, ŻE GODNE POŻEGNANIE NALEŻY SIE WSZYSTKIM NIEZALEŻNIE OD ICH STANU POSIADANIA - DLATEGO OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ POGRZEBOWĄ JUŻ OD 1500 ZŁ

Kontakt:

Firma Pogrzebowa Bulzacki
ul. Wąska 3
Łask 98-100


43 675 33 21
504 05 55 44
734 55 54 44
601 07 55 77

Kwiaciarnia Bulzacki
ul. Armi Krajowej 1
507 07 52 00

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask - Łask

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa