STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Carmen Odzież Żałobna - Akcesoria Pogrzebowe

Silver
ulica:Choiny 7telefon:+48 81 742 94 41
miasto:Lublin, 20-816 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Lubelskie
WWW:sklep.carmen.lublin.pl

odzież żałobna

CARMEN Sp. J - Odzież żałobna

odzież żałobna

Firma CARMEN Sp. J. powstała w 1995 roku, aby zapewnić zaopatrzenie szeroko pojętej branży funeralnej w różnego rodzaju produkty niezbędne do jej działania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kompletna odzież żałobna dla Zmarłych, całuny żałobne, poduszki, komplety wybić i wieka do trumien, kapy i narzuty.

Staramy się stawiać na nowe, ambitne pomysły i rozwiązania. Dążymy do lansowania oryginalnych w swoim rodzaju wzorów - bardzo potrzebnych w, jakże tradycyjnej, branży pogrzebowej.

odzież żałobna

Akcesoria Funeralne:

Powiększa się systematycznie liczba naszych Klientów. Współpracujemy z zakładami pogrzebowymi i producentami trumien od północnych rejonów naszego kraju na południu skończywszy. Wszędzie nasze produkty zyskują uznanie i renomę. Jesteśmy ogromnie dumni, że Klienci którzy raz przekonali się o wysokiej jakości artykułów przez nas wyprodukowanych, chętnie dokonują u nas powtórnych zamówień.

Nie przerażają nas odległości. Carmen to firma rzetelna, dlatego też staramy się dostarczyć towar na żądane miejsce lub proponujemy dogodne warunki wysyłki. Każde zamówienie realizujemy solidnie i w miarę możliwości jak najszybciej.

Zachęcamy Państwa do nawiązania bardziej bezpośrednich form kontaktu z nami. Wachlarz możliwości jest szeroki - pozostajemy otwarci na różne formy współpracy, o czym zdążyli się już przekonać nasi stali Klienci.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lublinie. Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde zapytanie.

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej / sklepu internetowego, gdzie można zobaczyć pełną ofertę.

odzież żałobna

ODZIEŻ ŻAŁOBNA

AKCESORIA FUNERALNE

Carmen Sp.J.
ul.Choiny 7
20-538 Lublin
tel. 81/ 742 94 41
503-081-621

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Carmen Odzież Żałobna - Akcesoria Pogrzebowe - Lublin
Kategorie:Sprzedaż detaliczna    Całuny żałobne    

Katalog firm - dostawcy:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa