STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Arka Zakład Pogrzebowy Świdnica

Silver
ulica:Kotlarska 27telefon:74 851 37 36
607 865 944
miasto:Świdnica, 58-100 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Dolnośląskie
WWW:adarka.uslugipogrzebowe.com.pl

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy ARKA to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe w Świdnicy i okolicach od 1991 roku. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować w profesjonalny sposób pochówek osób Państwu najbliższych.

Pragniemy być jak najbardziej dostępni dla naszych Klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Świdnica przy ul. Kotlarskiej 27. Posiadamy też swoje biura w takich miejscowościach, jak Ścinawa, Kąty Wrocławskie, Brzeg Dolny, Żarów, Świebodzice, Strzegom oraz Jaworzyna Śląska. Zakład Pogrzebowy ARKA Świdnica specjalizuje się więc w przygotowywaniu ceremonii żałobnych głównie na terenie województwa dolnośląskiego, ale jeśli Klient sobie tego życzy, możemy również dotrzeć do każdego zakątka Polski. Mamy doświadczenie w organizowaniu pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, jak również ceremonii świeckich. W tym przypadku troszczymy się o obecność profesjonalnego Mistrza Ceremonii.

Wizerunek Zakładu Pogrzebowego ARKA Świdnica opiera się na rzetelności i solidności kadry naszych oddanych pracowników, których cechuje wiedza i doświadczenie. Odznaczają się też oni empatią oraz ogromnym taktem. Staramy się, aby Rodziny, które znalazły się w bolesnej sytuacji po stracie Bliskiej Osoby, mogły realnie odczuć naszą pomoc. Bierzemy na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych, zaś w celu zmniejszenia tychże formalności dajemy Państwu możliwość skorzystania z usługi kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS oraz rozliczenia bezgotówkowego.

Dbamy o to, by zawsze mogli Państwo nam ufać. Jesteśmy wdzięczni, że Państwo doceniają nasze starania. Potwierdza to fakt, że Zakład Pogrzebowy jest chętnie wybierany przez coraz szersze rzesze Klientów. Jako jedną z cech profesjonalizmu uważamy transparentość. Informację o zakresie usług pogrzebowych oraz całkowitym koszcie pogrzebu podajemy Państwu możliwie już w trakcie pierwszego spotkania w jednym z naszych biur, a już na pewno zawsze przed pogrzebem.

Nasz zakład pogrzebowy dysponuje na terenie miasta Świdnica własną chłodnią z profesjonalnym zapleczem (prosektorium). Gwarantujemy, że ciało Osoby Zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane, a także przechowywane z szacunkiem do dnia, kiedy to zatroszczymy się, by także uroczystość żałobna podkreśliła powagę i ważność chwili ostatniego pożegnania.

Czynimy wszystko, by mogli Państwo odczuwać naszą pomoc w różnych wymiarach. Zakład Pogrzebowy ARKA Świdnica zdaje sobie sprawę, że w chwilach śmierci Najbliższej Osoby trudno jest troszczyć się o szczegóły. Wiemy jednak z doświadczenia, że to właśnie one nadają indywidualny rys ceremoniom pogrzebowym. Profesjonalni pracownicy Zakładu Pogrzebowego ARKA Świdnica doradzą w doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych. Dysponujemy szerokim wyborem trumien, urn, relikwiarzy, kwiatów - pomagamy także przygotować klepsydry oraz nekrologi. Służymy naszym doświadczeniem w każdej sytuacji.

Nasza firma posiada także eleganckie samochody ze wszystkimi certyfikatami wymaganymi w branży pogrzebowej - czyli karawany. Uczestniczą one w uroczystościach pogrzebowych, a także służą nam one do świadczenia usługi krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych.

usługi pogrzebowe świdnica

Świadczymy następujące usługi pogrzebowe:

:: organizacja pochówków
:: dyżur całodobowy
:: sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
:: przewóz zmarłych na terenie kraju
:: przewóz zmarłych na terenie Europy/świata
:: kremacja (spopielanie)
:: chłodnia
:: prosektorium
:: ekshumacja zwłok
:: wyrabianie aktów zgonu
:: odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
:: formalności urzędowe
:: nekrologi i klepsydry

Ponadto zapewniamy:

:: oprawa muzyczna
:: fotografowanie ceremonii pogrzebowej
:: filmowanie ceremonii pogrzebowej
:: odzież żałobna
:: wiązanki/wieńce
:: autokary/mikrobusy
:: pomoc w organizacji styp
:: balsamacja

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy
Arka Świdnica
ul.Kotlarska 27
tel.74 851 37 36

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Ścinawa
ul. Lubińska 9
tel. 76 84 37 666

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Kąty Wrocławskie
ul. Mireckiego 24b
tel. 71 3167387

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Brzeg Dolny
ul. Kochanowskiego 6
tel. 71 319 5871

 

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy
Arka Żarów
ul. Armi Krajowej 32
tel. 74 8580 033

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Świebodzice
ul. Kopernika 7
tel. 74 854 6464
Zakład Pogrzebowy
Arka Strzegom
ul. Kościelna 14
tel.74 855 58 58
Zakład Pogrzebowy
Arka Jaworzyna Śl.
ul. Mickiewicza 2
tel. 74 8587 139

 

Zakład Pogrzebowy Arka Świdnica jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej

 

zakład pogrzebowy świdnica

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Arka Zakład Pogrzebowy Świdnica - Świdnica

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa