STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Szadkowski - Usługi Pogrzebowe Pruszków

Gold
ulica:Helenowska 3telefon:22 723-13-41
606 151 159
miasto:Pruszków, 05-804 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Mazowieckie
WWW:dpsz.pl

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy SZADKOWSKI Pruszków powstał w 1985 roku. Jesteśmy najstarszym zakładem pogrzebowym w powiecie pruszkowskim. Jako firma z tradycjami gwarantujemy kompleksowe przygotowanie usług pogrzebowych według Państwa oczekiwań. Pozostajemy w gotowości do pomocy przez całą dobę, by zapewnić profesjonalną pomoc Rodzinie. Otaczamy troską ciało Osoby Zmarłej, przygotowując je w sposób godny do Ostatniego Pożegnania.

Usługi Pogrzebowe Szadkowski Pruszków organizuje uroczystości pożegnalne wyznaniowe, jak i świeckie. Usługi Pogrzebowe są przez nas organizowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

W naszych Zakładach Pogrzebowych mogą Państwo zawsze liczyć na poradę kompetentnych pracowników w kwestii wyboru trumny, urny, odzieży oraz kwiatów. Wsłuchujemy się w Państwa pragnienia –  dzięki temu każda z naszych usług pogrzebowych jest pełna godności oraz powagi.

Nasze zakłady pogrzebowe zlokalizowane są w okolicach Warszawy: na terenie miejscowości Pruszków i Piastów. Świadczymy nasze usługi pogrzebowe na terenie całego kraju i zagranicy.

Zakład Pogrzebowy Szadkowski Pruszków jest właścicielem krematorium, które znajduje się w sąsiedztwie cmentarza komunalnego w Pruszkowie.

W eleganckich pomieszczeniach Zakładu Pogrzebowego Szandkowski, Bliscy mogą godnie i w spokoju pożegnać Osobę Zmarłą. Krematorium w Pruszkowie wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych firm. Dzięki temu wszystkie procesy przebiegają w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska. W procesie kremacji mogą być użyte zarówno trumny drewniane, jak i kartonowe.

Zakład Pogrzebowy Pruszków oferuje bogaty wybór urn m.in. ceramicznych, drewnianych, kamiennych, metalowych czy ekologicznych. Niezależnie od materiału użytego do ich produkcji, wszystkie są najwyższej jakości.

Do dyspozycji rodzin oddaliśmy niezwykle gustownie urzadzoną kaplicę pogrzebową. Nasza kaplica jest miejscem, gdzie w ciszy i spokoju można oddać się modlitwom i godnie pożegnać Bliską Osobę.

W Zakładzie Pogrzebowym SZADKOWSKI wystawionych jest ok. 60 rodzajów trumien i ponad 100 urn. Posiadamy bogaty wybór odzieży dla osoby zmarłej, krzyży nagrobnych, tabliczek, nekrologów i wszelkich innych akcesoriów pogrzebowych.

Dysponujemy bardzo eleganckimi karawanami marki Mercedes i Jaguar. Zakład Pogrzebowy posiada bardzo wygodne autobusy i autokary do przewozu gości. Nie ma dla nas zadania, które było by niemożliwe do wykonania.

Jesteśmy znani z tego, że w naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem i uczciwością.


Kontakt:


ZAKŁAD POGRZEBOWY

05-804 Pruszków

ul. Helenowska 3
(Os. Staszica, teren kościoła św. Józefa)
tel. 22 728-19-93
kom. 606 151 159
e-mail: dpsz@dpsz.pl

ZAKŁAD POGRZEBOWY

05-820 Piastów

ul. Gęsickiego 3
(róg ul. Dworcowej, przy dworcu PKP)

tel. 22 723-13-41
e-mail:dpsz3@dpsz.pl

DOM POGRZEBOWY- KREMATORIUM

05-804 Pruszków

ul. Południowa 22
(Cmentarz Gąsin)

tel. 22 245-30-38
e-mail: biuro@krematorium-pruszkow.pl

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Szadkowski - Usługi Pogrzebowe Pruszków - Pruszków

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa