STREFA UŻYTKOWNIKA: LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

zakład pogrzebowy

A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża

Gold
ulica:Przykoszarowa 22Atelefon:086 218 92 83
miasto:Łomża, 18-400 e-mail:wyślij e-mail
województwo:Podlaskie
WWW:marczyk.pl

zakład pogrzebowy łomza

Dom Pogrzebowy Andrzej Marczyk - Zakład Pogrzebowy Łomża istnieje od września 1989 roku. Prawie 30 letnie doświadczenie jest naszym kapitałem i nim służymy Państwu świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe. Wykonujemy je zawsze na najwyższym poziomie i z całym zaangażowaniem

Działamy głównie na terenie miejscowości Łomża i okolic, jednak przyjmujemy również zamówienia na usługi pogrzebowe z innych części kraju oraz z zagranicy. Filie naszej firmy znajdują się również w Jedwabnem i Zambrowie.


usługi pogrzebowe Łomża

 

W Łomży Zakład Pogrzebowy MARCZYK administruje dwoma cmentarzami i posiada cztery klimatyzowane, eleganckie kaplice przedpogrzebowe. Mamy także pod opieką część komunalną cmentarza przy ul. Kopernika oraz całość cmentarza przy ulicy Przykoszarowej. Po szczegółowe informacje z tym związane zapraszamy do naszego biura w Łomży przy ulicy Przykoszarowej.

usługi pogrzebowe łomża

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu: 086 218 92 83.

Dom Pogrzebowy MARCZYK - Zakład Pogrzebowy Łomża organizuje uroczystości pogrzebowe wyznaniowe oraz świeckie; tradycyjne i z kremacją.

Oferujemy duży wybór trumien, wieńców i wiązanek. Dysponujemy elegancką garderobą pogrzebową. Wykonujemy klepsydry i tabliczki pogrzebowe.

Przy naszym Domu Pogrzebowym w Łomży mieści się Restauracja Alabastrowa. Znajdują się w niej 3 sale o indywidualnym charakterze. Możemy - według życzenia naszych Klientów - zorganizować w nich konsolację (stypę). Zapewniamy spokojną, nastrojową atmosferę, profesjonalną obsługę i domowe menu.

Dom Pogrzebowy MARCZYK - Łomża jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, która stoi na straży solidnego wykonywania usług pogrzebowych w Polsce.

Polska Izba Pogrzebowa

zakład pogrzebowy łomża

MARCZYK Dom Pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Łomża

ul. Przykoszarowa 22a
tel 086 218 92 83

rozwiń/zwiń
drukuj wizytówkę:Drukuj wizytówkę
Rekomendacje
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Recommendations
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
A. Marczyk Dom Pogrzebowy - Zakład Pogrzebowy Łomża - Łomża

Katalog firm - zakłady pogrzebowe:

Zakłady pogrzebowe w stopce góra

MAPA STRONY

DLA FIRM

FUNER.com.pl

Pierwsza Polska Platforma Funeralna FUNER.com.pl - Portal skupiający zakłady pogrzebowe, domy pogrzebowe, firmy kamieniarskie, krematoria oraz dostawców produktów i usług dla branży pogrzebowej.

Prawnym właścicielem Platformy Funeralnej FUNER.com.pl jest firma BRAINBOX.

© Copyright 2013-2017: Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty znajdujące się na Portalu podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

usługi pogrzebowe w stopce
Zakład pogrzebowy warszawa